Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyar oldalról hol találhatné...

Magyar oldalról hol találhatnék ilyen Deck görgőt?

Figyelt kérdés
Kellene belőle 2db: [link]

2020. ápr. 18. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen redvásat szeretnél? :)
2020. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, jó álapotut.
2020. ápr. 18. 14:18
 3/7 A kérdező kommentje:
?
2020. ápr. 18. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért ragaszkodsz feltétlen a magyar oldalhoz? Nagyon kis ország vagyunk, minimális esély van arra, hogy pont a te deckedhez való pinch roller lesz valahol. Ebay-en meg szinte biztos hogy találsz, fillérekért.
2020. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kell rendelni külföldről, és nem nagyon merek utalni előre, azt se tudom hogy el utalom a pénzt akkor elég ha Ft-ba küldöm neki pl: [link]


Sose vásároltam még külföldről.


Nem tudom a szerviz ahol volt fél évig miért nem rendelt külföldről, inkább azt mondta nincs hozzá alkatrész.

2020. ápr. 18. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sose vásároltam még külföldről."

Talán ideje elkezdeni, nem? Jobb későn mint soha.


"Nem tudom a szerviz ahol volt fél évig miért nem rendelt külföldről, inkább azt mondta nincs hozzá alkatrész."

Hát azt mi sem tudjuk.


"azt se tudom hogy el utalom a pénzt akkor elég ha Ft-ba küldöm neki"

Nyilván nem elég, de elvileg a bankod átváltja. Vagy nem. Nem ismerem, milyen banknál vagy, milyen számlád van, stb.

Viszont érdemes regisztrálni egy PayPal számlát, Magyarisztánban is hasznos tud lenni, külföldi vásárlások esetén meg pláne.

2020. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OTP-nél vagyok.
2020. ápr. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!