Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott egy 2dines Fejegység...

Adott egy 2dines Fejegység egy BMW e46 kombiba, úgy vettem, hogy ez már ki volt cserélve az eredeti BMW-s rádió helyére?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vannak gagyibb, olcsóbb péládnyok, na ez biztosan az, de még a márkája sincs feltütve rá. Ha elindulok tök jó,39es szintig felmegy a hangerő, jól szól, brutál hangosan. Viszont egy-két magyar úthiba után elkezd halkulni, recsegni 39en, szörnyen szar lesz es 17es az az átlag ahol meg lehet érteni, de nagyon halk. Mit lehet vele csinálni? És miért csinálja ezt?

2020. ápr. 21. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hangszórókimenet időnkénti zárlatára tippelek. Az vészes, ne használd így nagyon.
2020. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valoszinu, tegnap ahogy mentem vele egyszercsak puff sotet lett a kep, zene kinyomodott es ujraindult a fejegyseg, dobjam ki belolle?
2020. ápr. 22. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt azért ne, inkább át kellene nézni a bekötéseket, nincs-e zárlat vagy kontakthiba valahol. Esetleg bekapcsolt állapotban átmozgatni a kábeleket, leszőkíteni hogy melyik kábel a ludas. Legvalószínűbb egyébként a tápvezeték.
2020. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*leszŰkíteni
2020. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!