Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet megrepedt kijelzőjét...

Tablet megrepedt kijelzőjét hogyan lehet házilag megjavítani?

Figyelt kérdés

Huawei MediaPad T3 10, viszonylag régebbi darab, de szoftveresen tökéletes. Tesóm használta és leejthette vagy nem tudom, és megrepedt a kijelzője, nem drasztikusan de egy 8-10 repedés van. A működést nem befolyásolja, tehát csak a felszíni üveg sérült.

Úgy hiszem, hogy egy kijelző csere nem érné meg, viszont 10.000-ig bezárólag hajlandó vagyok rákölteni, hogy eltűnjön ez az esztétikai hiba, legalább részben.

Van esetleg valami olyan megoldás, amivel itthon is javítani tudnám, például egy fólia szerűség, vagy valamilyen ragasztó (folyadék), ami kitölti a repedéseket?



2020. ápr. 25. 15:22
 1/4 MancsWolf ***** válasza:
Vegyél rá egy uvegfóliát.
2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kijelző és az érintés is jó, akkor csak a felső védőüveg réteg sérült meg, vegyél rá valami fóliát.
2020. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek a tabletnek az érintő-panelje már 6000 forint környékén megkapható:


[link]

2020. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most tört el, u.az a tabet márka, mi is rendeltünk egy újat 10 000 ft alatt, szerintem (ha még nem) te is rendelj
2020. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!