Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik külföldi oldalt ajánlan...

Melyik külföldi oldalt ajánlanátok, ami szállít Magyarországra?

Figyelt kérdés

Vettem már Canon objektívet külföldről, 3-4 nap alatt ideért és töredék áron volt, mint a magyar kütyüs oldalakon...


Most olyat keresek, ahol ebook olvasót tudok venni...


Van ilyen,?


2020. ápr. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebay. Eddig minden ideért több-kevesebb idő alatt. Kínából a legolcsóbb (már ha átcsúszik a vámon - a kínai barátaink mindent megtesznek ezért, például az iPhonera ráírják, hogy 2 dolláros játéktelefon, de azért a magyar vámosok se hülyék), de 1-2 hónap mire ideér.
2020. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
normális oldalra gondoltam, ahol márkásat tudok venni:D ebay, ali stb ezeket ismerem
2020. ápr. 27. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

hol vetted az obit?


nem ismered az ebay-t szerintem... vannak ám ott is márkás cuccok.

Nem a kínai részére gondolok. Nagyon sok eu-n belüli vég, volt hirdet ott. Nem gagyit veszel ha odafigyelsz!


amazon.de-t javaslom. onnan már rendeltem jó áron jó termékeket és mivel eu-n belüli szállítás volt, mac 1 hét alatt ideértek.

2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak olyat keresek, aki gyorsan szállít, mint ahol az obit vettem, követhető volt, hogy hol jár stb és hamar ideért...



obit itt vettem: [link]

2020. ápr. 27. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
bakker, van itt is ebook olvasó :D eddig nem dobtaki e-book szóra, most beírtam, hogy reader és arra már találtam :D remélem találok itt jót, vagy hasonló oldalt, kösziiiiiiiiiiiii
2020. ápr. 27. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Média Markt.

Kb. ugyanazok az árak és még garancia is van rá.

2020. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

köszi a linket!


mint fentebb írtam amazon.de is jó.

amit rendeltem hamar megjött, németországi volt a feladó.

Meg kell nézni, hogy eu-n belüli-e a cég aki árulja a termékeket és akkor nincs gond.

2020. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!