Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy mini laptopot...

Szeretnék egy mini laptopot de anyáék nem engedik. Hogy győzem meg őket? ( többi lent)

Figyelt kérdés
De nem használnám mindig azt mert nekem van számító gépem és anya laptop-a is ott van. Szóval csak a kocsiba használnám meg ha megyünk valahova sokszor 1 hétre. Hogy győszhetném meg őket?
2010. júl. 28. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szerintem erőszakkal győszd meg őket.

Vagy fogadj fel verő embereket és küldd rájuk figyelmeztetés gyanánt.

Hiszen hogyan várhatná el tőled bárki is, hogy gép nélkül keljen beülnöd az autóba, vagy netán nyaralni. Azt már nem. Az kéne még. Még mit nem. Ami jár, az jár.

2010. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

Nekem minilaptopom van.Igaz én nem kértem, csak anyám azt mondta, hogy ha 5ös lesz a bizim akk kapok egyet. De ha nem lett volna 5-ös akkor is megkaptam volna ^^

Jahh, és szerintem rendes nagy laptopot kérjj, az jobb. De ha ragaszkodsz a minihez...:S Elég ramagy.xD De én imádom <3

Vedd rá őket úgy, hogy naaa lécci, nem akarom hogy ti is lássátok azt amit írok stb. Meg amúgy is már az összes bnőmnek van saját...És ha nekem nincs kicikiznek h szegény vagyok! xD valahogy így :)

Nekem bejött mikor motort kértem...igaz egyik bnőmnek sincs xD

2010. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Kérd szülinapodra, mond hogy kifizetsz belőle valamennyit, vagy részletekben visszaadod, vagy pedig dolgozz és vegyél magadnak. hogy a saját pénzed mire költöd abba igazán nem szólhatnak bele.
2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

ha nincs rá pénzük akkor honnan vegyenek??

szted ők fossák a pénz??

2010. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi ,de nem szoktak nézni mikor irok, meg csak egyik barátnőmnek van és csak általános iskolás vok(5.).:D
2010. júl. 28. 18:28
 6/29 anonim ***** válasza:

ne b@szzatok már fel.

nehogymár tanácsokat adjatok, hogy mit tegyen.

mi a f@sznak az autóba laptop?

a következő meg az lesz, hogy hogyan győzze meg anyáékat, hogy a wcn is legyen egy laptop, mert szarás közben nagyon unatkozik.

2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

1. válaszoló...

Én sem szoktam nélküle nyaralni/autóba ülni. Bárhová megyek, ő is jön :D ^^

2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Van rá pénzük. De azért nem vesznek mert rontsa a szememet vagy mi.
2010. júl. 28. 18:29
 9/29 anonim válasza:

Miii van???Én mindenhova magammal viszem...xD

ugy értettem h 1. válaszoló, hhogy annak küldöm ^^

2010. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Énis attól lettem szemüveges :S
2010. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!