Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hyperx fejhallgatók tartósak?

Hyperx fejhallgatók tartósak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy HyperX Cloud Stingerem van, kb 2 hónapja használom, de már most elkezdett egy kicsit kopni, egyébként tökéletesen működik. Olyan helyen kopik, ami amúgy sem látszódik más számára sem, ha felveszed, te meg eleve nem látod, szóval lényegtelen. Nem mondják valami tartósnak őket, de 1-1,5 évig biztosan lehet használni, annál többet meg más fejhallgató sem bír ki nagyon (Ilyen árkategóriában) szóval lényegtelen, nyugodtan megveheted, ha azt nézted ki, ugyanis jó a hangzásuk. (Kinek mi, persze, de átlagfelhasználásra meglehetősen jó.)
2020. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cloud II nekem is kicsit kopik, de hát kéremszépen használom!

amúgy semmi baja - 2 éves.

2020. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sima HyperX Cloud-om van, 4 éves múlt februárban. A mikrofonja kb. 1 éve tönkrement, de mivel amúgy is külön mikrofont használok, engem annyira nem zavar. Illetve, pár hónapja elkezdett foszlani a bőr bevonat a fejpánt részen, úgyhogy kezd elég ronda lenni.


Viszont szerintem 20 ezres árhoz képest elég jól bírta, amíg a hangzásával nincs gond, nem tervezem lecserélni. Ha cserélek, akkor is hasonló, fém-bőr kombinációt keresnék.

2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!