Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől melegszik az Xbox one s?

Mitől melegszik az Xbox one s?

Figyelt kérdés
Van egy xbox one s-em, és kikapcsolt állapotban is nagyon melegszik, ha áram alatt van. Valaki tudja, hogy ez mitől lehet?

2020. máj. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
valszeg a tápegység lesz a ludas
2020. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem nincs semmi konzolom se xbox one tapasztalat de ha jól tudóm van az xbox ba egy ilyen funkció hogy mikor ki van kapcsolva a konzol ,,ki van kapcsolva" akkor mennek a frissítések ha vannak.


Ezen a nyomon kezdj el olvasni vagy ha valaki tudróla többet és akarja írja le .


Amúgy nem lehet hogy olyan helyen van ahol erős nap sütés éri? Esetleg vitrinben van és hat rá az üveg ház hatás?


És kell kicsi idő neki le hűlni ha végeztél a játékkal.


Legroszabb esetben van valami zárlat benne de az máshol is megmutatkoza.


Kíváncsi vagyok mi az oka.

2020. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Én is a tápra gyanakodtam először

#2. Este vettem észre, hogy melegszik, így a nap aligha tudott rá sütni

Teljesen nyitott helyen van a konzol, így bőven tud szellőzni

Mikor észre vettem, akkor már legalább 4 órája használaton kívül volt az eszköz.

Szóval ezek kilőve... De azért köszönöm a tippeket!

2020. máj. 7. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a nagyon melegszik? Lekapcsol a gép menet közben? Ugyanis azt csinálja ha túlmelegszik. Ha nem kapcsol le akkor meg feleslegesen aggódsz.
2020. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4. Nem, nem kapcsol le menet közben, mivel be sincs kapcsolva. Csak szimplán áram alatt van. De ezt le is írtam.
2020. máj. 9. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az energy modes vagy valami ilyesmi beállításba bemész, akkor tedd a konzolt energy saving mode-ba, ha előtte nem azon volt.
2020. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!