Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti milyen fejhallgatót ajánlan...

Ti milyen fejhallgatót ajánlanátok 40ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Leginkább filmnézéshez, illetve zenehallgatáshoz szeretném.

Jobb lenne, ha vezetéknélküli és vezetékes is lenne egyben, illetve zajszűrés se lenne utolsó szempont.



2020. máj. 8. 22:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem Sennheiser hd 4.40 bt van, amit kb. 30 ezerért vettem 2-3 éve. Ezt ajánlottam volna, de ahogy látom, már nem nagyon lehet kapni. Mindenesetre a Sennheiser fejhallgatókat tudom ajánlani, napi több órás használat mellett elég heti egyszer feltölteni, de vezetékkel is lehet működtetni, ami elég hosszú, szerintem lehet 1,5 méter kb. Jó a hangzása, a hatóereje nagy, simán tudok mászkálni a házban, a kertben már kezd szakadozni a hang. A hangzása is nagyon jó, sokkal élvezetesebb a zenehallgatás. :) Bátran tudom ajánlani, tartós, már ejtettem el párszor, de nincs semmi baja, jól működik.
2020. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Senheisert nem érdemes fenni a HD600 alatt, legalábbis a hazai árakon biztos nem.(vannak jó fejeseik, de ők a prémium kategóriában gyártanak jók).

Most ez le lett akciózva 42K-ra, best buy:

[link]

Véleményem szerintem nem nagyon kapsz ennyiért sokoldalúbb, kényelmesebb fejhallgatót.

Olcsóbban ATH-M40X, bár az nem annyira kényelmes.

2020. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!