Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szasztok, Ki vettem a 2 ram...

Matthew33 kérdése:

Szasztok, Ki vettem a 2 ram stickemet, hogy meg tisztítsam, majd vissza raktam őket (meg néztem és jól) majd mikor be akartam kapcsolni a gépet,1 rövid beep. (szünet) 1 rövid beep, egér és a billentyű is működik, mi a probléma?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért tisztítottad meg őket? Mivel tisztítottad meg őket? Ugye nem érte víz?
2020. máj. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
50%

A probléma az hogy valamit nagyon nem jól csináltál.

De hogy mit, ahhoz tudni kellene mit mivel műveltél pontosan.

2020. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha pl végighúztad valamennyire is műszálas anyaggal, akkor jó eséllyel tönkre is tetted.
2020. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

Időnként vannak itt ilyen kérdések, amikor egy jó gépet szétszednek és ez a vége.

A sztatikus érzékenységet szerintem túlgondolják sokan, integrált védődiódák nélkül ugyanis nem lehet gyártani ilyen dolgokat, mert akkor tényleg annyira érzékeny lenne, hogy laikusoknak még csak ránézni sem lenne szabad, kis költő túlzással.

De nem, az ilyenkor szokásos védődiódák a feladatukat ellátják, inkább arra lennék kíváncsi, hogy megcsiszoltad, vagy mi volt?

Ha nem, akkor is más okra tippelnék, nem a sztatikus töltésekre.


"Kivettem" egy szó.

2020. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a csipogás hibakód.

ha meg tudod mondain PONTOSAN milyen alaplapod van, akkor meg lehet keresni milyen hibát jelez az alaplap. Lehet nem is memóriahiba van...

2020. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben Ami BIOS Piros miramis jelenik meg induláskor

2 rövid sípszó : paritáshiba

Tipikusan a memória hibájára utal, ritkábban az alaplap is lehet hibás.

[link]


Kérdés, hogy a korábbi memóriamennyiségből most mennyit lát. Ha szerencséd van akkor csak nem jól pattant a helyre, de nem kizárt, hogy kisütötted. Nem véletlenül kezdődnek úgy a profi youtube-os szerelések, hogy feteszik a földelő karpántot a csuklójukra.

2020. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg egyenként visszatenni, hátha csak egyik hibás
2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!