Mi baja lehet a házi mozi rendszeremmel?

Figyelt kérdés
Egy Samsung HT-TX35 -ről lenne szó. Egy bizonyos ideig hibátlan működik és egy random idő után ki írja , hogy protection és kikapcsol . Megnéztem , hogy tul melegedik el de semmi. Kikapcsolva van egy halk de zavaró sípoló hangja . Ha bekapcsolom elmúlik. Próbáltam optikai szállal össze kötni és rca-val is . Ugyan az a tünet. Próbáltam resetálni a pause/play gomb hosszú lenyomásával , semmi nem történik. Próbáltam a lemez tálca gombjával is azzal sem történik semmi. Esetleg ha valakinek van tipje ,hogy mi baja lehet szivesen meghallgatom és ha valaki tudja konkrétan akkor megéri még megcsináltatni vagy sem ?

2020. máj. 13. 01:07
 1/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Szia,


valószínűleg a ventilátor nem működik megfelelően és a készülék kikapcsol mielőtt túlmelegedne .


Esetleg szed szét, és tisztítsd meg a ventilátort hátha az segít (nem mai készülék gondolom kis port már beszívott).


Ha meghalt a ventilátor akkor kuka. Persze lehetne talán szerezni hozzá ventilátort, de ez már új korában sem érte meg az árát nem hogy még most rákölts. Mára már nagyon elavult termék.


Amúgy mire használod? Buta kérdés, de még netán DVD-t nézel rajta, vagy USB- keresztül használod? Nagyon régi hangformátumokat tud csak kezelni. a Hangzásról nem is szólva.


Persze tudom/megértem nem mindenkinek van igénye /anyagi lehetősége kezdő házimozi felépítésére.

2020. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia , köszönöm a válaszod. Optikai szálon össze van csatlakoztatva a tv-vel és úgy használom , netflixre , zenére eddig tökéletesen megfelelt aztán remélem nem kuka régi család tag már nem szeretném még kicserélni .
2020. máj. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!