Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy rossz minőségű az Ibiza márkájú hangfal?

Figyelt kérdés
Nekem egy pár Ibiza Disco15 nevű kültéri passzív hangfalam van.... Az árához képest elég hangosan szól, súlya is van (15 kg.)... Igazából nem azt mondom, hogy minőségi PA felszerelés, de hangosításra alkalmas, kisebb házibulikra. Most rendeltem meg hozzá az Ibiza Sound Cube 1812 nevű 2.1-es hangtechnikát is, hogy kiegészítsem a felszerelésem. Sokan írtak itt GYIK-en, hogy Kínai szemét az egész.... Az való igaz, hogy nem ad le akkora teljesítményt, amekkora fel van tüntetve rajta, de ettől függetlenül még nem rossz.... De ez csak az én véleményem, nyilván ez attól is függ, hogy ki mire használja. Az való igaz, hogy nem lehet összehasonlítani egy Dali hangfallal, de én úgy gondolom, hogy egy PA felszerelésnél nem is a jó hangzás a lényeg, hanem az, hogy hangosan szóljon. Egyébként meg annak ellenére, hogy nem egy minőségi felszerelés, az erősítőmmel MAX hangerőn is szépen szól, torzulás nélkül. A hangfal 300W, legalábbis ennyi van ráírva, de jó, ha lead kb. 150W teljesítményt, az RMS 700W.. Az erősítő pedig egy RenkForce T21 (100W összesen, tehát csatornánként 50W.)

#hangfal #Ibiza #Ibiza Sound Cube #Ibiza Sound Cube 1812
2020. máj. 13. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Ibiza Sound Cube 1812 (Tetszik)
Ibiza Sound Cube 1812 (Nem tetszik)
1 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!