Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen asztali számítógépet...

Milyen asztali számítógépet érdemes venni? Egyáltalán érdemes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy hp500-as laptopom,most nyáron volt 4 éves..kb. 4-szer volt újratelepítve vírus(trójai..stb.) miatt.Nem sok mindent töltögettem rá le,de már eléggé tönkre van,lassú.Szeretnék vetetni most egy asztali gépet karácsonyra.Nem tudom,hogy érdemes vagy nem?Mert ugye ezt a gépet mégegyszer már nem akarom újratelepíteni-mert az már pénz.És vennék rá egy routert saját pénzből 2 év múlva(kolis leszek majd,ha most középsulis 1.-ként jó tanuló leszek-megígérte anyum).Meghát ugye mindenki mondja,hogy csoda,ha egy laptop(főleg a hp 500) bírja 4-5 évig!Én is csodálkozom rajta egyébként.Láttam,hogy majd nem sokáig fogja bírni.És úgy használtam eddig,mint egy rendes gépet.Nem is szól rendesen,mert ugye a laptopomon nincs hangszóró.Most lesz pénzünk(paprika,apum nyugdíja..stb.),ha én is segítek,akkor nem lenne pofátlanság ez?:S szóval segítek én amúgy is eleget..de én ezt kérném karácsonyra..egy erősebb,asztali gépet:D

Megh. milyet érdemes venni??Márka..stb.Teljesítményre is..:)


2010. júl. 29. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy új laptopot, esetleg netbook-ot azt könnyebb hurcolni mint a rendes nagy notebook-ot. Nekem márkában az Acer jött be, asztali gép márkában pedig a HP, de asztalit nem vennék többet, sokkal jobban bejött nekem a laptop. Szerintem hirdesd meg a laptopod, ennyivel könnyebb lesz a szüleidnek
2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és a telepítés sem kerülne pénzbe ha a netről szednéd le a windows-t, tudom én is hogy nem szép dolog de az SEM legális ha beviszed a számítógép szervízbe és ők teszik rá neked
2010. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Deus88 válasza:
Asztali pc-t lehet összerakatni is ami majdnem annyi mind ami összerakatva van leirok pár adatot egy jo géphez szerintem : dual core s legyen lehetöleg magonként 3000mh ell 2 Gb ddr2 Ram és egy Vvideokártya ami ati vagy Geforce a geforce olcsobbak és ugyan ojan jok pl nekem GeForce GT200 am van ddr3 as 1gb és 128 bit es.
2010. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Asztali sokkal erősebb,jobb a bővíthetőség,jobb a szervizelése stb.

Tehát asztali de boltban vedd meg (auchan,cora,tesco) hanem rakasd össze egy szakértővel.

2010. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké,oké,értem:) köszönöm a tanácsokat,megfogom valószínű fogadni.(: nem tudom még igazából.:D:P

Majd meglátom.:D

2010. júl. 29. 16:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Még karácsonyig megpróbálom leélni a laptopom:D:P
2010. júl. 29. 16:37
 7/10 A kérdező kommentje:
mégjobban..xd
2010. júl. 29. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha összerakatod 5x annyiból jön ki, nem kell hogy 3 magos legyen benne a proci, nem csúcsgép kell mint a kockáknak van
2010. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pappmartin ***** válasza:
szerintem is rakass össze,én semilyen márkás gépet nem vennék, mert sosem olyan mint amilyennek mondják.
2010. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Express és az Aprónet tele van neked való PC-vel,25-30e.Ft-ért már jót veszel,esetleg később bővítgetheted úgy ahogy akarod,ha nem játszani kell több pénzt ne adj érte.
2010. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!