Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépet vagy konzolt éri...

Számítógépet vagy konzolt éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

Van 100e forintom. És nem tudom, hogy egy Xbox 360-t vegyek, vagy egy számtógépet érné meg jobban venni. Játékra kellene. Csakhogy néztem, hogy egy játék xboxra 10-13 ezer. Gépre meg lehet letölteni. Csak xboxon tuti futnának a játékok gépen meg nem biztos, mert 100 ezerért nem kapok olyan gépet amin megy minden játék hibátlanul.

Szóval melyiket lenne érdemesebb venni?


2011. jún. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden áron xboxot akarsz akkor azt vegyél, és ugyanúgy lehet letölteni hozzá játékokat csak flasheltetni kell és már mennek is.
2011. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fogod veszel egy gépet 30-40 körül, amit internetre használsz. Nem is kell nagyszámnak lennie, ennyiért már kapsz olyat ami erre a célra megfelel. Aztán a maradék 60-70-ből már vehetsz egy xboxot ami ki van flasshelve. Így le tudod rá tölteni a játékok netről, ingyen. Xbox-nál arra figyelj h a legujjabb flasshelt legyen, ne legyen oylan ősrégi amiben még HDMI csatlakozó sincs. Legyen hozzá azért egy 20gb-os vinyó. Vagy az ujjabbakon már beépített.Kellemes játékot :) .
2011. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100 ezerért bőven kapsz olyan gépet amin a mostani csúcs játékok fullon futnak közepes felbontáson. Csak nézz át az info részlegben, ott már rengeteg jó 100.000 ft-os gépet raktak össze a hozzáértők. Neked csak megkell rendelni. Egyébként ha flasheled a boxot akkor lőttek a multinak, ami azért elég nagy hátrány. Gépen attól hogy valamit letöltesz még meg veheted késöbb ha szeretnél multizni.
2011. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

heló

szerintem ha letöltögetnél akkor tudokmondani egy srácot aki xbox 360-ra gyor san 500 ft-ért adja a másolt játékokat

az e-mail címemen mondom a részleteket ha érdekel, nekem is xbox-om van, az e-mail címem: jambimarci@gmail.com

és xboxra telepíteni, crakkelni sem kell, csak egyszer flasch-elni ami kb 7 ezer ft, de én 2 hónapos hasznalt elite flaschelt xboxot vettem 50 ezerért, az express.hu n asszemúgy hogy szerintem xboxot vegyél, csak egy kérdésem van: akarsz online játszani?

2011. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Azért az sem mindegy hogy mivel szeretsz játszani ha mondjuk FPS, stratégia akkor PC ha akcio vagy monduk sport akkor konzol.
2011. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Konzolpárti vagyok, de most a PC-t ajánlanám.

100-ból simán összedobsz egy olyat, ami 2 évig minimum közepes grafon vinné a játékokat, 3-4 év múlva max kicsit szarabb grafikán menne, és addigra viszont a mostani xbox halott lesz, jön a next gen.

2011. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már 40-ért is kapsz xbox slimet kiflasheled max. 10ezerért és marad 50 ezred ...
2011. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!