Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem 1 samsung ue50nu7092uxx...

Vettem 1 samsung ue50nu7092uxxhuhd-4kled-tv-t.csatornák ugy voltak hogy amiket én szerettem az 5,14,35 ik volt a sorban.egymás alá raktam őket,de nem ugy lett hogy ők az 1,2,3 hanem továbbra is eredeti számukat kell beütni a távirányítóba.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 04:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Több Samsung TV is van a családban, a sok felesleges SD csatorna, az analóg csatornák eltávolítására és a csatornalista módosítására az alábbi módszert alkalmazom:


1. Az okostévédbe bedugsz egy pendrive-ot.


2. Menü - Adás - Csatornabeállítások - Csatornalista átvitele - (0000 a kód, ha kéri) - Exportálás USB eszközre (TV-nként lehet kicsit más.) Ezzel a lista a Pendrive-on lesz.


3. Töltsd le a ChanSort programot a készítő oldaláról:


[link]


4. Ezzel a programmal beolvashatod a csatornalistádat, törölhetsz belőle, átrendezheted a sorrendet, átnevezheted a csatornát. Könnyebb, mint a távirányítóval molyolni. Természetesen a végeredményt mentsd vissza a Pendrive-ra.


5. A TV-n importáld a csatornalistát és kész is vagy. Importáláskor a korábbi csatornabeállítás elveszik (hál istennek), csak az új lista csatornái lesznek a TV-n.

2020. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Kedvenclistát is lehet kreálni, amit úgy rendezel, ahogy akarsz.

A főlista módosítása nem minden esetben támogatott a digitális rendszerben.

2020. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!