Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a fejhallgatóm?

Miért nem működik a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés
Asztali gépről van szó. A gépház hátuljába be van dugva rendesen, 3-szor is megnéztem, viszont valamiért nem működik. Elállítva nincs semmi, a fejhallgató van kiválasztva hanglejátszónak. Mi lehet a probléma?

2020. máj. 20. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

az alaplapi hangdriver fel van telepítve?

a zöld színű jack-be van a fejhallgató?

vezérlőpult- hangok... itt nincs letiltva?

tálcán a hangkeverő megnyitása, ott az eszközöknél a fejhallgató van kiválasztva?...

hangfallal működik a hátsó csati? ..nem lehet, hogy kontaktos?

pc elején nincs fejhallgató kimenet?

2020. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. igen fel van, tegnap működött a fejhallgató, ma reggel bekapcsoltam a gépet és már nem szólt

2.a zöld színűbe igen, illetve van egy rózsaszín zsínórja, ami a mikrofon az is be van dugva

3. nincs letiltva, viszont valamiért azt írja hogy nincs csatlakoztatva, mikor be van dugva..

4.igen, az van kiválasztva

5. nem, nem hangfallal megy

6.van az elején is, de ott valamiért nem szólt már régebben se, ezért lett hátra bedugva.

2020. máj. 20. 10:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor régebben bedugtam, akkor kijött egy kis ablak, rákellett mennem hogy oké, és egyből hallottam egy kis sistergést vagy valami ilyesmi, de most hogy kihúzom és visszadugom az ablak se jön fel
2020. máj. 20. 10:46
 4/4 CsakValakiVagyok válasza:
Lehet, hogy elromlott, de ameddig nem tudni milyen a fejhallgató és mennyire idős addig nem tudok segíteni. Nekem egy Zalman-om volt és annak is vége lett. Meg kell nézned nincs-e eltörve a kábel, ha nincs akkor a dugóról mennyire jött-e le a kábel (nekem is volt már ilyen), ha pedig minden jó akkor vidd el szervizbe megnézetni. Ha azt mondják semmi baja akkor megkérdezed, hogy segítenének megoldani azt, hogy nem szól. Igazából nem értek nagyon az ilyen elektronikákhoz csak látom apámat mikor dolgozik, hogy ilyeneket csinál én pedig megjegyeztem! Remélem tudtam segíteni!
2020. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!