Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek vegyek most egy...

Szerintetek vegyek most egy JBL Xtreme 2-t vagy gyűjtsek egy kicsit és vegyek egy JBL Partybox 100-at?

Figyelt kérdés

Leginkább csak itthon használnám, a hangsúly inkább a basszuson van.

Annyira nem hangoskodnék egyikkel sem, tehát nem arra kéne a Partybox sem, hogy bömböltessem, inkább csak nagy basszust szeretnék. Szerintetek melyiket vegyem meg?



2020. máj. 25. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem hallgatom hangosan csak jó basszusokkal,le van crossolva 35hz re a mély ,de ezek 30,40,50centis nyomóval rendelkező ládák,nem kis müanyag cuclik.

Gondolom neked még a 70hz körüli hangok jó basszusnak számítanak,amíg nem probálsz egy nagyobb rendszert a 30-40hz tartományban.

2020. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mr.Q77 ***** válasza:

Bár nem tudok a témához érdemben hozzászólni, én már kicsit idősebb korosztály vagyok, úgyhogy rá kerestem mik ezek a modellek (bár volt sejtésem).


Fiatalságomat juttatja eszembe amikor nekünk se volt pénzünk és fogalmunk se volt a "minőségről" zenei hangzásról, csaj szóljon és legyen hangos :)


kénytelen vagyok idézni egy hozzászólást:(extreme 2) de igazából bármelyik ma divatos műanyag "csodára" igaz.


"Csapnivaló hangminőség. Egy normális 5" vagy 8" stúdió hangfallal KLASSZISOKKAl nagyobb élmény zenét hallgatni, mint ezzel a PVC csőbe dobott adag sz@rral. Azok a cserepeket is lecsalogatják nektek : ) ! Nulla dinamika, rossz magas, túltolt közép és alsó-közép (basszusnak alig lehet nevezni azt amit kiad magából - 160hz-ig mehet le maximum). 150-200hz körül van egy nagyon durva kiemelése, hogy meglegyen a basszus-érzet. 70% felett pedig recseg, az összes basszusra távolról hasonlító hang is eltűnik."


egyedül akkor látom ezeknek a vackoknak értelmét ha a mobilitás mérvadó.


Minden más tekintetben pénzkidobás.

2020. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, viszont tudom mi az a minőségi hangzás, vannak stúdiómonitorjaim, stúdiófejhallgatóm illetve elég komoly hangkártyám hozzá, viszont a kérdésben nem ezt kérdeztem. Csak szeretnék egy olyan hangszórót, aminek nagy basszusa van, viszont nincs nagyon helyem venni egy mélyládát, aztán ahhoz erősítőt, meg hangszórókat stb. Tehát most csak egy ilyen sima aktív bluetooth hangszórót akarok akkumulátorral, amivel nem kell kábelekkel behálóznom az egész szobámat.
2020. máj. 25. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Öcsém is pont ezeket nézegeti most, tettem neki egy példát a HK Onix és Go playel hátha egy fokkal jobb lehet minőségben mint a JBL.
2020. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
GO Play-re gondoltam én is, de több helyen is olvastam, hogy az akkumulátorával szoktak bajok lenni.
2020. máj. 25. 23:36
 6/12 A kérdező kommentje:

És az ilyen típusú hangszórók?


[link]



[link]

2020. máj. 25. 23:49
 7/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=AcpsfEWLPUg


Ez egy basszus teszt az előbbi linkelt első hangszóróról, szerintem egész jó ennyiért. Szerintetek?

2020. máj. 26. 00:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, végül hosszas keresgélés és teszt nézegetés után szerintem a H/K Onyx Studio 5-öt fogom megvenni.
2020. máj. 26. 02:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit " bucsus kinézete van ennek a mac-nek, minőségben a HK biztos jobb lehet.
2020. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül egy Onyx 4-et vettem, 5-öt sajnos nem tudtam. Már itt van nálam, holnap ki is próbálom.
2020. máj. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!