Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektromos dob duplázó, de...

Elektromos dob duplázó, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Alesis turbo mesh kit-et, de a kick ugye csak egy van. Most tanulom, szóval annyira még nem értek ezekhez. A jövőben biztosan kell a duplázó. Azt hogyan lehetne megoldani? Ha jól tudom, akkor a dobmodulból csak annyi bemenet jön ki amennyi van rajta. Szóval, ha én vennék hozzá egy másik pedált, akkor egy új modult is vennem kell? Vagy valahogyan ezt meg lehet oldani?

2020. máj. 26. 19:05
 1/2 anonim válasza:

Ha duplázó lábgépet vásárolsz, annak mindkét ütője ugyanazt a lábdobot fogja megütni. Ebből következik, hogy nincs szükség másik modulra, mert ugyanúgy azt az egy lábdobot fogod használni, az összes különbség annyi lesz, hogy immáron két lábbal.

Ha két külön lábdobot szeretnél, és a modulodon már minden bemenet használt, akkor is a legolcsóbb megoldás, ha veszel egy ilyen "elosztót", vagy nem tudom pontosan hogy hogy hívják ezeket, nagy vonalakban annyi a lényege, hogy egy bemenetbe két dob kábelét is bekötheted. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam. Megpróbálok linkelni egy ilyet


[link]

2020. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most látom, hogy milyen hülyén írtam. Tehát hogy:

Nem "minden bemenet használt", hanem sokkal inkább "minden bemenetet egyidejűleg használsz/ minden bemenet foglalt".

Illetve a másik, hogy nem "nem tudom pontosan hogy hogy hívják", hanem csak arról van szó, hogy magyarul nem tudom, hogy mi a hivatalos nevük.

2020. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!