Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik monitor panel típust...

Melyik monitor panel típust válasszam?

Figyelt kérdés
Már kétszer rendelem IPS monitort LG! Elálltam a vásárlástól mert engem nagyon zavar ez az IPS glow hogy fekete képernyőnél világosabb részek vannak a sarkokban! Így azon agyalok hogy akkor rendelek egy Tn panelest mert úgy is játszanék is! Néha filmezés, netezés meg néha néha játékra kellene! Szerintetek megérné megrendelni? Tudom hogy az IPS-nél szebbek a színek de sajnos nemtudom elviselni a világosabb foltokat amik elvileg megszokott jelenség az IPS-nél sokan panaszkodnak rá! Meg azért gondoltam a Tn-re mert nincs nagy keretem anyagilag! Tesómnak is Tn paneles van és ő neki teljesen megfelel nem panaszkodott még rá! Minden véleményt szívesen meghallgatok köszönöm!

2020. máj. 27. 19:50
 1/1 Zzzoli ***** válasza:

A héttérvilágítás inhomogenitása kategória függő, nem panelfüggő, nem a panel fizikai kialakítása határozza meg.

Egy jó középkategóriás monitornál nem fogsz tapasztalni ilyen jelenséget, akkor sem ha ips. Egyébként tesztekkel meg tele van a net, először keress tesztet majd utána vásárolj.

Igen egy jó TN panel válaszideje is jobb, ha játszani is szoktál FPS játékokkal a TN jobb választás, ha egy mai, középkategóriás TN panelos monitort választasz, akkor még a színtér és a betekintési szöged sem lesz rossz.

Alsó kategória sajnos felejtős akinek vannak elvárásai a készülékkel szemben.

2020. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!