Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy régi TV-t cserélnék le...

Egy régi TV-t cserélnék le egy újra. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A mostani TV-vel az a baj (Grundig p37-3035), hogy nehéz (hűtőszekrény tetején van) és az utángyártott távirányítója sem működik jól.

Új készüléket néznék és kettőfélére gondoltam:

Monitor. Van 15 inch-ben, csak túl drága és abban nincs DVB-T tuner.

TV. Az árukeresőn pont ebben a méretben nem találtam - csak kisebben (10 inch/25.4 cm), vagy nagyobban (38 cm, illetve felette).

Tényleg nem lehet új, LCD (vagy LED) TV-t kapni Magyarországon (vagy magyar garanciával), ami 32 cm körüli képátlóval rendelkezik? (e-bay-on viszont rengeteg találat van ebből is).



2016. dec. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

32cm?

Az kb. 15 col.Ennyi egy átlag laptop kijelzője.Mi értelme egy akkora kijelzőn tévét nézni?

2016. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mostani TV 32 cm, ami le lenne cserélve egy újra (és lehetőleg az se legyen nagyobb ennél).
2016. dec. 30. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem, kis lakásba pontosan megfelel, tv-monitor, 24-es.

[link]

2016. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerüld a gagyi (olcsó) tv-ket, mint a Blaupunkt vagy a Teknika, ha veszel, LG vagy Samsung legyen, ezekhez van komoly szervíz háttér is.
2016. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 31. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha digitális kábeles előfizetésed lesz (pl. Telekomos IPTV), akkor alul-felül fekete csík lesz rajta, ez nem a készülék hibája.
2017. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Monitort venni tévé helyett hülyeség, sokkal drágábbak.
2017. jan. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Monitor-tv, egyben! És nem drágább.
2017. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!