Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan helyen szeretnék tévét...

Olyan helyen szeretnék tévét nézni, ahol nincs kábel. Milyen eszközt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elég az alap csatornák is. Kinek mi vált be? viszonylag modernebb tévém van.

2020. máj. 29. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Antenna, a tv típusától függően esetleg STB, ráhangolsz a Mindigtv-re és már is nézheted.

[link]

2020. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog kell hozzá:

- DVB-T-re képes TV vagy box.

- Megfelelő antenna.


Az antenna fajta attól függ, hogy hol vagy. Ha az adótorony tövében, akkor lehet, hogy egy drót is elég, ha valami eldugott helyen laksz a hegyek között, akkor lehet hogy egy tetőantenna is kevés lesz.

Itt látod, hogy nagyjából mire számíthatsz: [link]

2020. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
nézd telefonon
2020. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a szobaablakból rálátok az adótoronyra a Széchenyi-hegyen, légvonalban kb. 8 km lehet. Egy 3-4000 forintos antennám van az MM-ből, 104 centis okostévén kifogástalan képet ad. 10-12 csatornát tudok nézni.
2020. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ez még egy trükkös oldal:

[link]

Ilyen terepprofilon tudod megnézni a torony és a lakásod közötti légvonalat:

[link]

Ami még kellemetlen lehet, ha a szoba ablaka pont ellentétes irányba néz, de te szobaantennát szeretnél, akkor még az is számít.

De még olyan is van, hogy a szemközti házról visszaverődhet a jel.

2020. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Telefonon keresztül mobilneten iptv.

Itt olvastam hogy van ingyenes így azt nem ismerem mert én saját szervert csináltam 4 tunerrel. De

Megoldás az ingyen iptv pl.


A MinDigTV ingyenes adok is jók ha elég az a kb 6 csatorna.

2020. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
telenór appja is ingyenes és nem is vonja le a mobilnetből
2020. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy egy idős kisnyugdíjas ráadás külterületi ingatlanon lakónak kéne. Én csak gagyinfonja van.
2020. máj. 30. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!