A laptopomon egyszer csak elment a kép,full fekete.Kikapcsoltam,aztán be,de amint elindul fekete képernyő,az egeret se mutatja,viszont a billentyűzet világit.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem be crashelt a Windows.

Próbáld csökkentett módban újraindítani.

2020. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell?😅
2020. jún. 1. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt...

Nekem valszeg túlfeszültséget kapott.

Sajnos nekem nem tudták megjavítani.

2020. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mamámnak is volt ilyen, ő elvitte szervízbe és azt mondták, hogy kuka. Én elhoztam tőle és magjavítottam. Csak kicseréltem a gombelemet, bedugtam, bekapcsotam és addig vártam ameddig be nem kapcsolt (ez egy óra is lehet).
2020. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol tudok ilyen gombelemet venni?😅Gondolom nem sima kell,mint a távirányitóba
2020. jún. 1. 16:09
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azt sem tudod, mit, hol és hogyan kell cserélni, az sem biztos, hogy mi baja van, de már vennéd. De még azt sem tudod, hol veszel egy elemet.

Ez nem a te műfajod, lásd be...

2020. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cr2032-es gombelem kell, de előtte próbáld meg kicserélés nélkül. Csak kapcsold be és várj, nekem rossz volt az elem, de azért bekapcsolt csak elfelejtette amit átállítottam pl. Az időt.
2020. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LoL

Azt sem tudod milyen laptop, de 2032 kell bele... Ok Boomer...

Nyilván 2032-t rakták bele, igaz, hogy legtöbb esetben forrfüles elem van notikban, ráadásul ilyen böszme meretűt, mint a 2032, a hely szűke miatt nem raknak. Esetleg valami őskövületben, és az asztali gépek többségében található.

2020. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, kérdésre válaszolva, ha nagyon nézed a kijelzőt szórt fénynél, halványan látod az egeret mozogni? Mert akkor kiment a kijelző invertere. Szervíz.
2020. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!