Crogen city kérdése:

Miért van az ha laptoppal irok audio cd-r lemezt a hifimnek a cd lejátszója nem olvassa, ha másik lemezt teszek be olvassa?

Figyelt kérdés
Viszont ha más cd lejatszóba rakom a lemezt gond nélkül olvassa. Irtam 6 és 8× sebességgel, Ashampoo 6, cd burner xp használtam az iráshoz?

#Audio cd lejátszás
2020. jún. 2. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az írást DAO96-os beállítással. Nekem azzal írt audiolemezeket minden lejátszotta.
2020. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Milyen formátumban írod?Mennyire regi a hifi? Tudja az .mp3-at?
2020. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
A másik lemez is írt lemez, vagy gyári? Lezárod a végén? Megfelelő audio formátumot választasz ki ugye, nem csak szimplán ráhúzod a zenéket adatlemezként?
2020. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ismétlem magam, a lejátszók lézer emissziója idővel csökkenhet vagy por is rakódhat a lencsére.

Nem kamu, találkoztam poros esetekkel: tisztítás --> öröm.

Vagy nem.

2020. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Tudom, hogy nem válasz a kérdésre, de nem bírom megállni ezt a gyakorlatias kérdést:


Miért kell 2020-ban CD-t írni? Már 15 éve is elavult volt, mostanra meg már tulajdonképpen bármilyen fizikai adathordozó feleslegessé vált.

2020. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5, mi az, hogy miért kell?:) Ha neked nem kell, nem teszed. De mindenki azt csinál, amit szeretne, neked ezzel mit ártott?
2020. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Értem én, ezért szabadkoztam már az elején, hogy nagyon megdöbbentett :D
2020. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan használnak elavultnak titulált dolgokat, valószínűleg, aki cd-t ír, azért teszi, mert neki ez a módszer kényelmes, netán nosztalgikus. Az az állítás, hogy a fizikai adathordozók feleslegssé váltak, pedig egész egyszerűen helytelen, ugyanis a legjobb hangminőséget még mindig a vinyl képviseli a digitálissal szemben. Persze ez inkább elméleti szintű, de akkor is...:)
2020. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!