Melyik a legjobb kézikonzol?

Figyelt kérdés
Nintendo Switchen kívül.

2020. jún. 3. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőled függ, hogy milyen játékokkal szeretsz játszani.

Nekem PSP-m és 3DS-em van, mindkettőt nagyon szeretem, mert más-más címeket zúzok rajta. PSP-n van pl GTA is, meg ugye a Sony exkluzívjai, és ha nagyon akarom, akkor PSX játékokkal is elszórakozhatok rajta.

3DS-en meg ott a sok JRPG, Bravely Default és társai. Meg persze a sok casual game, amivel elrepül az idő.

Ha most választanom kellene, egy Switch Lite-ra ruháznék be, vagy egy JXD-re.

2020. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nekem összességében a 3DS a kedvencem.

A kazettákat jobb megoldásnak tartom, mint a PSP UMD-it, de amellett igazából a dupla képernyő és az alsó érintőképernyő sok mindent lehetővé tesz, amire nem is feltétlenül gondolna az ember, hogy hasznos (pl. gyorsmenükre, állandó térképre fantasztikus).

De persze a legfontosabb a játékkínálat. PSP-re is sok jó játék van (van azom is), de úgy érzem, hogy 3DS-en nagyobb a változatosság. Arról nem is beszélve, hogy a régi DS játékait is mind lejátssza (ami szerintem az egyik legjobb játékkönyvtár valaha), és egy csomó letölthető játék is van, köztük régebbi NES, SNES, Game Boy, Game Boy Color, és Game Gear játékok is.


De nyilván attól is függ, hogy neked milyen az ízlésed. Nyugati fejlesztésű játékok, FPS-ek, horrorok, sportjátékok, versenyzős játékok könnyebben megtalálhatóak PSP-n és Vitán, míg 3DS-en több japán fejlesztésű játékot, RPG-t, platformert, metroidvaniát, meg összességében kevésbé a realisztikus értékekre építő játékot fogsz találni.

2020. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!