50-80ezer forint között milyen fejhallgatót éri meg venni? Filmezéshez, nem zenehallgatáshoz.

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném, de sajnos nem értek hozzájuk.

Az ajándékozott nem hallgat zenét, filmet/videókat nézne vele.


2020. jún. 9. 22:52
 1/7 anonim válasza:
53%
Szerintem még az 50.000 is sok. Én kb 15ezerért vettem magamnak, és tökéletes.
2020. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen fejhallgatót akarsz te ötvenért? Aranyból van?!
2020. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Beats márkát néztem, de az alapból 60ezernél indul, vajon megéri, jó a hangzása filmezésnél?

Látom van Sony, Jbl és számomra ismeretlen márkák is, amik még többe kerülnek.

2020. jún. 9. 23:47
 4/7 anonim válasza:
51%
beteg vagy
2020. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyit szeretnél költeni, akkor ezt tudom ajánlani. Világbajnok.


Audio-technica ath-m40x fejhallgató

2020. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off: Úgy érzem többen nem figyelték, hogy a kérdező nem ért a témához. Nem kell azonnal így felkapni a vizet.


Ahogy a többi kommentből is lejöhet, 50000 forintért nem egy film- és videónézős fejhallgatót veszel alapvetően. Itt kezdődnek a belépő szintű stúdiófejhallgatók, és ide helyezhető a neves gyártók felső katgóriájának kezdete is. Mindkettőnél az elsődleges használat a zenehallgatás.

Ekkora mozgástérnél érdemes olyan dolgokat megfontolni, hogy fül- vagy fejhallgató lenne jobb választás, illetve hogy vezetékes vagy vezeték nélküli legyen-e. Fejhallgató esetén az is fontos lehet, hogy fülre vagy fül köré illeszkedik-e a modell.

Mindezeket átgondolva szerintem mindenképp fogsz találni egy olyan modellt, ami a keretednek harmadát, legfeljebb a felét teszi ki.


A Beats elsődlegesen olyan zenék hallgatására lett tervezve, amiknél jelentős basszusra van szükség, így szerintem nem feltétlen a legjobb választás filmekhez. A Sony és a Sennheiser általánosan szeretett márkák a középkategóriás fejhallgatók terén. A JBL-ről sajnos nem tudok sokat, de az árukeresőn találsz jópár véleményt. Filmnézésre valószínűleg tökéletesen megfelel.

Úgy 10-15(-20) ezer forint körül már nem sok problémát fogsz találni videónézésnél. Innentől inkább zenéhez érdekes elsősorban nézni.

2020. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ösnek:

Ha már AT, akkor az M50x is belefér, vagy annak a bluetooth verziója. Csak ezt azért nem ajánlottam, mert a kérdező írta, hogy a zenehallgatás nem cél, és az 50x (talán már a 40x is) a belépő stúdió kategória, szóval nincs feltétlen rá szükség. De ha valóban 30000 forint el lesz költve vezetékes fejhallgatóra, a 40x tényleg jó választás.

2020. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!