Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen fejhallgató...

Hamacsim kérdése:

Szerintetek milyen fejhallgatót vegyek ZENEHALLGATÁS céljából? Maximum olyan 100 ezer forint értékben.

Figyelt kérdés
Már néztem az előző kérdéseket de nagyjából annyit tudtam meg, hogy 10-ből 8 ember azt mondja, a BEATS egy túlárazott fos.. Szóval szeretném megtudni, melyik fejhallgató képes adni minőségi zenehallgatási élményt és megéri az árát!

2013. júl. 13. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez majdnem pont annyi.

[link]

A Beats pedig az amit fentebb írtál.

Egyébként itt tudsz tájékozódni:

[link]

2013. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sennheiser
2013. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sennheiser, Beyerdynamic


Ez a kettő jó csak. A beats egy kalap "tuctuc" sz*r, amire pár "sztár" azt mondja, hogy "yo nigga szétb*sz a bass". Bocsi, csak megvan a véleményem.

2013. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AudioTechnica ATH-A900X-et javaslok ennyiért. Nem fogod megbánni. Persze kell 48 óra bejáratási idő, hogy megmutassa mit tud.


Olvass róla teszteket.

2013. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JulesM111 ***** válasza:

Srácok, hangról, hangzásról nem beszélni kell, meg teszteket olvasni!

Menj be egy megfelelő boltba, vigyél magaddal zenét, műsorforrást, és hallgasd meg, hogy a Te fülednek melyik tetszik jobban, és vedd meg.

2013. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert boltban biztosan meg tudod hallani a különbséget mi?! Ott rákötik valami sz.r hangkártyára és sosem fogod meghallani azt, amiért 100k-ba kerül egy fejhallgató... Baromi sok értelme van, tényleg
2013. júl. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JulesM111 ***** válasza:

Mint írtam, vigyél magaddal műsorforrást is :)

Ha meg a bolt arra nem képes, hogy egy ilyen tesztet biztosítson, akkor rossz helyen akarsz vásárolni.

Hankártya és 100ks füles együtt nem fér meg egy mondatban az én világomban.

Ezeket meg kell hallgatni, mielőtt megveszed!

2013. júl. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!