Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan 'forrás', ahol...

Létezik olyan 'forrás', ahol megtekinthető, hogy melyik játékok játszhatóak egér illetve billenyűzet kombinációval Xbox One X konzolon? Genius, bluetooth-os egér+bill. van, ha ez érdekes lehet. -Call of Duty Warzone -Gears 5 - ezekkel működik.

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Konkrétan ezen a játékok játszhatóak billentyűzeten és egeren:Sail the seas: ATLAS (Game Preview) Taking flight: Bomber Crew Warfare evolved: Call of Duty: Modern Warfare Six feet under: Deep Rock Galactic (Game Preview) Epic royale: Fortnite Guns blazing: Gears 5 Post-nuclear survival: Metro Exodus Block by block: Minecraft Play the objective: Paladins Partner up: Phantasy Star Online 2 Treasure hunt: Sea of Thieves Battle of gods: SMITE


Az Xbox csak USB-s Billentyűzetet és egeret támogat.

2020. jún. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Péntek Nikolas, köszi a listát!

Esetleg elmondod, hogy ezt a listát honnan szerezted?

Vagy esetlegesen ezeket próbáltad már és tapasztalatból írod?

Csupán érdekelne, hogy hol tudom ezt nyomon követni, ha van ilyen tartalommal internetes oldal.


"Az Xbox csak USB-s Billentyűzetet és egeret támogat." - annyit hozzáfűzök, de ez a kérdésemben is szerepel, hogy én bluetooth-os egér illetve billentyűzetet használok és a 2 fent említett játékot azzal szoktam játszani, tehát nem csak 'usb-s' (vezetékes) egeret+billentyűzetet támogat.

2020. jún. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!