Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik a Call of Duty...

Miért akadozik a Call of Duty Warzone?

Figyelt kérdés
A gépen i5 - 8gb ram - gtx 1050ti 4gb. Letöltöttem semmi gond nem volt viszont, amint belépek a game-be folyamatos micro laggok teszik tönkre az élményt. Próbálgattam a beállításokat de mindegyiken ugyanúgy rossz. Pedig a gépnek ha nem is maxon de vinnie kéne. (100+GB tárhelyem megvan)

2020. ápr. 12. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés RAM
2020. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes nálam 8. Gen I5 - 8GB RAM - 1060TI 4GB magas beállítások mellett is megvan a stabil 60FPS, macerásabb környezetben esik lentebb...

Nem tudom nálad mi lehet a hiba, újra telepítés nem segít?

2020. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, újratelepítettem. Amint rájöttem, hogy sehogy se jó. Próbálkoztam még egy két beállítással de nem használ. Egyik ismerősömnek szinte ugyan ez az összeállítása van és hiba nélkül fut neki.
2020. ápr. 13. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold le/fel a VSync-et.
2020. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2020. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!