Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pendrive írásvédettség megszün...

Pendrive írásvédettség megszüntetése?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges? Tegnap este még filmet néztem róla semmi baja nem volt.Ma már nem ismerte fel a tv.Bedugom gépbe ott sem tudom megnézni mi vaj rajta.Kiadja hogy formázás szükséges.Formáznám és kiírja hogy írásvédett és nem tudok vele semmit se csinálni nem ismeri fel.Van rajta egy fehér gomb (pendrive-on) azt is nyomkodom de semmi.Valakinek nincs ötlete?

2020. jún. 15. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Meghibásodott, kuka.
2020. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

"Valakinek nincs ötlete?"

De van.

Ha garis, akkor a számlával a vásárlás helyén jelentkezz vele.

Egyéb esetben az elektronikus veszélyeshulladék kezelésével kapcsolatosan tudsz ráguglizni.

2020. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mar vartam az ilyen semmitmondo kommenteket.Futtattam egy tesztet rajta es azt irja hogy Az allapota Healty.Ki van zarva hogy az egyik naprol a masikra hirtelen elromlana.
2020. jún. 15. 15:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egy porszívó nem egyik pillanatról a másikra romlik el? Ez is ugyan olyan.
2020. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem semmitmondás, az elektronika készülékek ilyenek, egyik nap meg működnek aztán másnap már nem. Az adathordozók is csak műszaki cikkek amik nem örök életre lettek tervezve. És nem emberek hogy szóljanak, hogy rosszul érzik magukat valami baj van.
2020. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ki van zarva hogy az egyik naprol a masikra hirtelen elromlana."


NINCS kizárva! Előfordul, főleg silány minőségű drájvok esetében és/vagy összevissza ki-be húzogatás, stb (nem rendeltetésszerű használat) esetében

2020. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Ki van zarva hogy az egyik naprol a masikra hirtelen elromlana."

Ezt soha nem értettem, min csodálkoznak ilyenkor az emberek, vagy mire számítottak?

A szerkezet napokkal előre bejelenti, hogy nem jól érzi magát és előbb-utóbb betegszabadságra fog menni?

Ez nem így működik az elektronika világban.

Arról nem beszélve, hogy amikor tényleg vannak előjelek (nehezen indul egy készülék, többszöri bekapcsolásra), akkor meg tesztek rá magasról (ügyfelek) és addig kínozzátok, míg teljesen beszarik és már el sem indul.

Igaz, úgy nagyobb lesz a kár is, több vele a munka, de ti inkább fizettek többet a javításért.

Akkor meg, miről beszélünk...

2020. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis "világában".
2020. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Még egy dolog, ilyen adattárolóknál véletlenül van ilyen tervezett működés, hogy amikor hibát észlel a vezérlőkód, rögtön írásvédetté teszi magát.

Elvileg az adataid védelme érdekében, hogy még le tudd menteni, amit lehet, de többet ne írj rá, azaz ne rontsd tovább a helyzetet.

Hogy néha még menteni sem tudsz róla, ilyen is lehet.

A dolgok nem mindig terv szerint alakulnak.

2020. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ami rajta van az nem erdekel engem.De nem tudok hozzaferni tehet sem masolni ra sem masolni rola nem tudok.Es ki lehet figurazni de tenyleg nem volt semmi elojele.Gondolok itt arra hogy pl nem ismerte volna fel maskor vagy lecsatlakozott volna semmi ilyesmi.
2020. jún. 15. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!