Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekom mobil előfizetésre...

Telekom mobil előfizetésre kihozott készüléket átveheti az, akinek adok rá felhatalmzást?

Figyelt kérdés
A Telekom honlapján elérhető, hivatalos meghatalmazásra gondolok. Illetve lenne még egy olyan kérdésem, hogy az ehhez szükséges két tanú lehet-e családtag?

2020. jún. 19. 06:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Neten rendelted? Kérd valamelyik üzletükbe, és akkor mész érte amikor ráérsz.
2020. jún. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
TV-ről van szó, nem lehet üzletbe rendelni.
2020. jún. 19. 06:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az ügyfélszolgálatot?
2020. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
nem lehet
2020. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
személyi igazolvánnyal kell átvenni a nagy értélű eszközöket.
2020. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4/5! Ezt meg is tudod indokolni valamivel, vagy csak úgy random beköhögted?
2020. jún. 19. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

mégis mivel kéne indokolnom????


kérdezted, én meg válaszoltam, nem kötelező elhinni

2020. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

5 vagyok

szívesen!

öröm úgy válaszolni a kérdésekre, hogy mindig megköszönik!


azért mondtam, hogy személyesen és személyi igazolvánnyal kell átvenni, mert így van! Több eszközömet is a telekomtól rendeltem és volt olyan eset, hogy nem adta át a futár a címen ahova kértem, mert nem voltam ott éppen. Eljött 1 utcával arrébb és ott adta oda de csak személyi igazolvánnyal.

utánanéztem és benne van a vásárlási feltételek között is ez a kitétel.

úgyhogy ha nem akarod hogy a futár visszavigye a TV-t akkor intézd úgy, hogy otthon legyél!


Kedves kérdező remélem sikerül a személyes átvételt elintézni és soksok boldog órát fogtok családod körében a tv készülék előtt eltölteni!

majd gondolj arra minden alkalommal amikor bekapcsolod, hogy mekkora bunkó voltál velünk akik segíteni próbáltunk!

2020. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Látom itt a hivatalos meghatalmazás rész sokaknál kimaradt...

Miért lennék bunkó? Forrás nélkül én is tudnék bármit írni bármihez, csak nem vagyok ekkora gyökér...

2020. jún. 19. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

nem maradt ki a meghatalmazás!

nem írtam, hogy azzal át lehet venni, mert nem lehet meghatalmazással átvenni!

Írtam forrást is, de ezek szerint funkcionális

analfabéta vagy és bár olvasni tudsz meg már nem érted amit olvasol...


De a kedvedért megtettem, kikerestem neked a telekom hivatalos állásfoglalását! (2 másodperc volt megtalálni, 10x kevesebb mint az, hogy ideköhögd a megjegyzésed a köhögésről!

[link]


De a gyengébbek kedvéét akik még egy linkre sem tudnak rákattintani bemásolom ide:


"Más is átveheti rajtam kívül az online megrendelt terméket?

Szerződéses termék [pl.: új havi díjas előfizetés (készülékkel vagy készülék nélkül), készülék meglévő előfizetéshez, Domino csomag (készülékkel vagy készülék nélkül), otthoni előfizetéshez vásárolt eszköz] kiszállítása/átvétele esetén:


Kizárólag a szerződő fél - azaz az előfizető - jogosult a csomag átvételére, ennek tényét a személyi igazolvány bemutatásával kell igazolni.

A Telekom által megbízott futárvállalatok nem fogadnak el semmilyen meghatalmazást a csomag átadása során.

Minden más termék (pl. listaáron, azaz egy összegű fizetéssel vásárolt eszközök vagy tartozékok) kiszállítása/átvétele esetén:


Kizárólag a megrendelő ügyfél, a személyi okmánya bemutatása után veheti át a megrendelt terméket.

A Telekom által megbízott futárvállalatok nem fogadnak el semmilyen meghatalmazást a csomag átadása során.

Utoljára frissítve: 2020. június 8."

2020. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!