Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell a Warzone accounto...

MARCIFIOLA kérdése:

Hogyan kell a Warzone accountomat Xbox-ról Pc-re vinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a baj, hogy eddig Xbox-on játszottam a Warzone-t, viszont most vettem egy gépet és nem tudom hogyan lehet átvinni az Xbox-ról a Pc-re a accountomat. Ha valaki tud segíteni kérem írjon!



2020. jún. 26. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a Activision.com oldalon abba a fiókba, amit hozzárendeltél Xboxon, majd pedig a profilon belül az Account Linking fülnél adj hozzá Battle.net fiókot, amivel játszani szeretnél PC-n a játékkal. Ha ez megtörtént, akkor a Battle.net kliensén keresztül letöltve a játékot, indításkor a meglévő fiókoddal folytathatod a játékot.
2020. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Z.Ádám válasza:
És átlépésnél buktad az xboxos profilod vagy tudod használni pc-n is és xboxon is csak nem egy időben?
2021. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy hozzárendelted a különböző eszközökről való profilodat az Activision profilodhoz, onnantól folyamatosan szinkronizálja az előrehaladásod, így bármikor váltogathatsz az eszközök között. Nem veszik el egyiken sem a profilod.
2021. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!