Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri X360-at venni használta...

Megéri X360-at venni használtan (vatera, teszvesz stb. ) vagy inkább gyűjtsek újra, ami 2-3x annyiba kerül viszont garanciás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Használtan is jó, ha friss alaplap van benne, és nincs flashelve.


Ha újat veszel, akkor mindenképp az új változatot érdemes.

2010. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a nincs flashelve, ez olyan dolog, hogy akinek van pénze új játékra annak nem kell...akinek nincs rá annak kell. ezt majd te eldöntöd. egyébként jó a használt is, csak szét kell nézni rendesen
2010. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
flash-eltet akarok, az új is az lenne meg használtan is olyat nézek. csak használtan 20-25 körül már kapok, az új meg 50ezer. megéri a garancia azt a +20 vagy 30ezret? (tudom most jön az hogy flash-eléssel ugrik a gari, de akitől venném azt mondta h ha gond van, vissza az eredeti FW és mehet vissza garival a szervízbe)
2010. aug. 2. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értek az Xboxhoz, viszont pár hete vettem a vateráról egy tökéletesen működő, használt Playstationt. Remek árban volt, plusz tartozékokkal együtt. Sehol egy használati nyom nincs rajta.

Viszont ha először vásárolsz, figyelj oda az apróságokra is. Mennyi az értékelése, hány eladott terméke van, felajánlja e a kipróbálást, a felrakott képek tényleg az ő készülékéről készültek e... ilyesmik. Ha jól kifogod, bőven megéri onnan vásárolni.

2010. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Második:

Ezt nem venném ilyen egyértelműnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


A gép falshelése padig a BTK 329. paragrafusának megsértése.

2010. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jovanny ***** válasza:
Már ott is lehülyéztek 77%, kell Neked ez? Menj te a Btk.-val tudod hová. Majd ha a cigányok megverik a nagymamámat az 500 forintjáért, és a rendőrök éppen nem engem bírságolnak 30ezerre, mert nem világítottam lakott területen kívül, hanem azokat a megélhetési bűnözőket kapják el, akkor hivatkozhatsz a Btk.-ra, mer akkor értelme is lenne. Addig nem. :(
2010. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jovanny ***** válasza:
A használtnál nagyon nagyban függ attól, hogy melyik alaplap van benne, a régiek nagyobb eséllyel lesznek 3Ledesek, az a 20ezer plusz simán megéri egy újért, 3 év garival (3LEDnél simán cserélik), főleg, ha nem chippelve van, csak moddolt firmware-rel. Mondjuk annál néhány játékhoz kell bootlemez.
2010. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

13:25

ebbe ne menjünk bele... persze neked biztos eredeti a windows-od, az összes szoftvered a gépen, 1 darab torrent/warez oldalon sincs regisztrációd és nincsen 1 darab másolt lemezed sem otthon. de ezt hagyjuk, nem erről szól a kérdés.

---


az egyik amit kinéztem 2007.12.06 gyártású Falcon v2 alaplapos, hűtésmod+késleltetés. az új amit kinéztem jasperes és nincs hűtésmod

2010. aug. 2. 14:08
 9/12 anonim válasza:
Szerintem vigyázni kell vele mert én is vaterán vettem és azt mondták hogy uj de szerintem kicsit használt mert gondok vannak az olvasófejével. De a barátom is vaterán vette és az övé hibátlan. Én használtam nem vennék xbox-ot.
2010. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig ne foglalkozzatok a "megélhetési" bűnözőkkel, amíg tu "luxus" bűnözők vagytok. A lopás az lopás, és nem "ha neki szabad, nekem is" játék.
2010. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!