Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Udvari játékokat, csúszda,...

Udvari játékokat, csúszda, ugráló hinta (játszótereken van, nagy rugós, egyedül is lehet használni) mászókát és társait hol tudok venni használtan és olcsón? Teszvesz vatera kilőve, nincs nagy választék.

Figyelt kérdés
1órája tettem fel hasonló kérdést csak törölték.a második válaszolót,akik csináltak játszóteret,keresném.
2010. márc. 26. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi csináltunk játszóteret azthiszem én írtam oda is neked.
2010. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezhetsz majd válaszolok :D

Mit szeretnél tudni hol vettük meg az anyagot hozzá?Miért törölték a válaszom?

2010. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem expresszen hirdetett csúszdát és hintát a kisfiamnak. Igaz használtan. A csúszda 13 e. Ft volt. Kifogástalan állapotú (a Nap kicsit megszívta a műanyag lépcsőfokok színét), 2 m-es csúszófelület.

3 játszószerű (kakashinta, gondola, 1 személyes hinta) Kettler hintát, 10 e. Ft-ért. A hintát már itt-ott festeni kellett+ 1 műanyag háttámlát cserélni kell.

Ez a kettő 23 ezerért... úgy örültem, mint "majom a farkának" ! :)

2010. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én férjem műanyagból készít hintát,csúszdát,homokozót.
2010. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!