Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vannak olyan tv csatornák,...

Vannak olyan tv csatornák, amiket előfizetés nélkül is tudnék nézni?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért. Szóval kaptam egy tv készüléket, de nem akarok befizetni semmilyen szolgáltatónak, mert mindig is extrém ritkán néztem tévét. Viszont nem úgy van, hogy néhány csatorna ingyenesen is be kellene jöjjön a tévén?

És ha igen, akkor hogyan tudnám azokat behozni a készüléken?



2020. júl. 5. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
2020. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De nem ám, ezt mégis honnét szedted?! Egy tv önmagától nem képes csatornákat fogni, elő kell fizetni valamelyik szolgáltatónál! Ha ritkán tévézel, és így a legolcsóbb megoldás kell, akkor valóban a Mindig TV a legkézenfekvőbb!

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem azzal keverheted össze, hogy nagyon régen, amikor még csak földi sugárzású analóg vétel volt, az akkori legolcsóbb tévék csak 3 csatornát tudtak fogni, nem volt bennük több programhely! ? :/

2020. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A MinDig TV ingyenes, igaz, a szükséges eszközöket meg kell venni.


Ha a TV-d alkalmas a digitális földfelszíni műsorsugárzás vételére (DVB-T), akkor csak egy antenna kell. Ha nagyvárosban vagy, akkor egy szobaantenna is elég lehet, ha messzebb vagy az adótól, akkor tetőantenna kellhet


Ezt csak egyszer kell megvenni, utána a 7-8-9 csatorna (nem tudom pontosan mennyi) ingyen nézhető.

2020. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2020. júl. 12. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!