Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo new 3ds-t hol tudnék...

Nintendo new 3ds-t hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Switch és a new 3ds között gondolkodtam, de sajnos a switch drága ahhoz, hogy sosem nyúltam még konzolhoz és lehet nem is szeretném az ezeken lévő játékokat. A new 3ds-t ahogy néztem már nem gyártják. Nekem használtan is megfelel(, de jó állapotban). Tudtok megbízható oldalt mondani hozzá?

Főként kézikonzolként használnám, de természetesen ha végül switchem lesz a könnyebb hozzáférhetőség miatt akkor itthon mindenféleképpen tv-n is játszanék.



2020. júl. 7. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha használtat veszel, akkor nem megbízható oldal kell neked, hanem megbízható eladó. Valaki, aki azt adja, amit mond. Szerintem nem lehetetlen találni, de neked kell utánamenni Jófogás meg hasonló oldalakon.
2020. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott már kerestem. Az utolsó opcióm volt eme kérdés kiírása. Árukeresőn, jófogáson, mindenhol nézelődtem már.
2020. júl. 7. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy nem tudom, mennyibe kerül egy ilyen, de miért nem veszel valami normális konzolt?

Egy haverom most vett 40 ezerért egy használt Xbox-ot, de 70-80 körül már újat kapsz szerintem.

2020. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami itt nem stimmel, az árukeresőn van egy pár helyen.

[link]

2020. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisipoke ***** válasza:

3.: Mondta, hogy kézi üzemmódban játszana elsősorban.

Ráadásul az elmúlt 30-40 évből nagyjából minden konzolhoz volt már szerencsém, és ki tudom jelenteni, hogy a 3DS-t tartom a valaha készült legjobb konzolnak. A funkciók, a játékkínálat, az ár, a gép minősége, és a praktikusság legjobb metszete.

Persze, ez nyilván csak személyes vélemény, és minden gépnek megvannak a maga előnyei és hátrányai, de egyáltalán nem rossz választás a 3DS sem. Ha csak egy konzollal játszhatnék ezentúl, akkor az a 3DS lenne, és szerintem ez nem kis szó.

2020. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze fent vannak, de egyik webáruházban sincsenek raktáron azok közül amiket mutat az árukereső:D

Wow 5ös, te tényleg nagyon szeretheted. Annyira sajnálom, hogy már nem gyártják. Rengeteg hozzá készült játékhoz használtan gyakorlatilag ingyen juthatnék hozzá. A switch túl drága, ahogy a lite is. Jobban tetszett a felnyitható 2 képernyős koncepció is. Tényleg minden álmom lenne, ha hozzájuthatnék egyhez kiváló állapotban.

2020. júl. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!