Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes még venni...

Fc.fc.Dani kérdése:

Szerintetek érdemes még venni nintendo switchet?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2019. jún. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze mert új konzol jó ideig nem lesz másik.
2019. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
Igen, még viszonylag új (kb 2 éve jelent meg), és folyamatosan új játékok jönnek ki rá, egyre többet is adnak el belőle. Nekem is van megjelenés óta, én nagyon szeretem.
2019. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! :) Nem tudom nyár óta sikerült-e venni, de én azt mondom így több konzollal, hogy klassz, bár szerintem és sokak szerint a Nintendo előzőleg kiadott konzolja a Wii U azért pár dologban többet tud.. pl a Switch-nél nem tudsz játszani egyszerre (egyik játékkal sem) a tableten és a TV-n is, a Wii U-val pedig igen! A Switch-et inkább azért találták ki, hogy ha utazik az ember, tudjon játszani... kevesebb játék van úgy, hogy inkább mozgásérzékelős, mint gombos... Nincs hozzá érintőceruza, mint a Wii U-hoz (így rajzolós játék sincs, mint a Wii U-n). De összességében én is azért vettem Switch-et, mert sok Wii U játék második része, vagy fejlesztése csak Switch-re jelent meg és pár PS-es játékot is kiadtak szerencsére Switch-re :)... De a Mario Odyssey szuper!!! Érdemes egy Nintendo konzolt softmodoltatni vagyis okosítani, hogy otthon le tudj hozzá tölteni ingyen játékokat, de nem minden chip olyan, hogy lehessen vele netre felmenni, mert frissül és oda az okosítás... Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok! :)
2019. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Utolso undorito vagy. Remelem bannoljak a konzolodat.
2019. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolónak: valójában a Switch-hez is van érintőceruza. ( [link]
2019. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!