Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vettem egy SONY 50W805C 3D típusú TV-t és az lenne a problémám hogy folyamatosan lefagy és újraindul ha a távirányítóval akarom bekapcsolni akkor nem tudom csak villog a ciánkék-fehér led de ha a konnektorból kihúzom és újra betugom akkor bekapcsol és bejön a SONY logó is meg az Android jelzés az android verzióból a legfrisseb van rajta (v5.433) de viszont már az újjabat nem engedi telepíteni (v5.435-öt) elmegy a letöltés a végéig de utánna nem kezdi el a telepítést hanem bekapcsol újra a TV. A hálózati antennát sem tudom beállítani bevan dugva de ha megnyomom a tv nézés opciót akkor nem történik semmi. Lehetséges hogy az alaplap kezd meghalni kell vennem egy másikat?

2020. júl. 10. 12:08
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Visszaállítás gyári helyzetbe, először.
2020. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is de nem működött
2020. júl. 10. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez használt vagy új tv???


Ha használt s nem az eredeti-hozzá kitalált táv van csak "jó az neki" féle, akkor normális a jelenség...It's sony...

Nézz utána neten-kép alapján is, hogy megfelelő táv van e hozzá.

Ha igen s új tv, fos a tv--garancia-csere-szerviz.

2020. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használt tv de az eladó azt mondta hogy semmi baja sincs és a szállításkor megsérülhetett
2020. júl. 12. 14:41
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szállításkor a kijelző szokott törni, amit nyilván észreveszel.

Nincs benne más olyan érzékeny alkatrész, ami hamarabb sérülne, mint a kijelző.

Másképp fogalmazva (csak laikus, értetlen, bolti eladók kedvéért): ha olyan erős ütést kapott volna, hogy az alaplapon sérüljön bármi, attól a kijelző csak azért nem hullott volna atomjaira, mert a ragasztott fólia összetartja.

Az igaz, hogy a Sony alaplapok között is van olyan, ami idő előtt tönkremegy, de ahhoz kell azért egy kis használat, fárasztás, melegedés is.

Ha feltételezzük, hogy nem valami járatott, bemutató példányt kaptál, akkor is jóindulattal gyártási hibára lehetne gondolni.

Noha gyárilag tesztelni szokták külön az alaplapot is, de kitudja, erre nincs rálátásom, hogy mennyi lehet a gyári selejt, ami átcsúszik valahogy a szűrőn.

2020. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4


A politikusok meg tisztességesek s sose lopnak..."az eladó mondta":))))

Mint írtam, nézz utána, hogy a gyári táv van e hozzá.

Ha erre nem vagy képes, akkor így jártál...

2020. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem hozzá gyári távirányítót egy RMT-TX300P-t mert amit adott hozzá az eladó az egy RM-ED033-as és az szerintem nem az eredeti hozzá való táv.
2020. aug. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!