Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy új fejhallgató hangja...

Egy új fejhallgató hangja mennyit változik egy egész éjszakás járatástól? Érdemes legelső használat előtt hagyni hogy szóljon rajta a zene éjjel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ne járasd feleslegesen. Úgyis használni fogod, nem?
2020. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fa_ember16 ***** válasza:
En eddíg nem tapasztaltam volna hoyg változik a hangja ha járatod. Legalábbis nem 1 nap alatt. Ha megváltozik a hangja,és egy nem jó irányba akkor az eléggé nagy baj.nekem meg egy 10 ezer forintos fülhallgató,bluetooth os,ami elég jó ár egy ijenért,1 év alatt se változott meg a hangja.
2020. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Változni pedig minden hangeszköz hangja fog, mivel gyárilag sokkal merevebbek a membránok, használat után pedig egyre lazább lesz az egész szerkezet, és a hang is jobb lesz. Azért szeretném első hallás előtt járatni, mert nekem kicsit kiábrándító, hogy mondjuk a régi fejhallgatómat lecserélem egy jobbra, de az új hangja először rosszabb mint azé amit leváltok.
2020. júl. 13. 11:49
 4/7 Fa_ember16 ***** válasza:
ok,persze,behasználódik a membrán a belsejében,de en úgy értettem hogy nem szabad hogy ettől rosszab legyen a hangja. Persze minden egy idő után behasználódik,de szerintem nem 1 bao alatt
2020. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Járatás nekem minimum 2 napot jelent, az meg, hogy mennyit változik, változó... Van, hogy jelentősrn, de van, hogy egy hétig járathatod, akkor sem lesz jobb.
2020. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

A linken jól kifejtik, amit én is szoktam állítani: a jelenség nagyrészt a megszokáson múlik, az agy tanulási folyamata.

Kisebb rész az anyagfáradás hatása, amit legtöbb ember valószínűleg észre sem vesz.

Ugyanezt beleképzelik egyesek az erősítőkbe is, pedig ott aztán még ilyen mechanikus anyagfáradás sem játszódik le, amire még úgy-ahogy azt mondaná az ember, hogy jó, talán lehet benne valami.

Mindamellett én már annyi emberi hülyeséggel találkoztam online és offline is, hogy egyesek miket képzelnek be a fejükbe, hogy már semmit nem hiszek.

Természetesen magam sem vagyok mentes, hiszen vannak saját tapasztalatok is, hogy valamiről azt hittem, pedig dehogy.

2020. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!