Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszóró-t milyen zenével...

Fa_ember16 kérdése:

Hangszóró-t milyen zenével vagy teszt-el teszteljem le?

Figyelt kérdés

youtube on vannak ijen teszt zenék,de azok soha se jók amikor letesztelem a bilti hangszórót.

Legutóljára ezt használtam,van benne méj hang meg magas is,nagyon méj hang és egy egész frekvencia cucc is: [link]

De vannak youtube on ojan videók is ahol igazából csak a frekvenciát meg a méjgangot tudod letesztelni,de mivel nem vagyok szakemver,ezért nem tudom azok a videók alapján hogy mi a jó érték és mi nem.(bocsi az írás hibák miatt)



2020. júl. 18. 06:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Tudom, nem ide illik, de egyik volt osztálytársamnak ez volt a kedvenc zenéje! :D

A szöveget is kívülről tudta, egy nap vagy 5-ször is "elénekelte"! Én besírtam rajta :D

2020. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
😄nem baj hogy nem illik ide,ez még akkor is rohadt jó komment. :)
2020. júl. 18. 09:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan zenével teszteld le, amit ismersz és kedvelsz, esetleg meghallgattad már másik hangszórón is. A meghallgatási teszteken több különböző hangszórót hallgatnak meg ugyanazzal a zenével, úgy, hogy a hallgatóság nem tudja mikor melyik szól. Így a döntés nem szubjektív. Csak egy hangszórót meghallgatva nehéz dönteni, de, ha tetszik a hangja, akkor rendben van. Persze a zene is befolyásolja, például, amit linkentél, azt egy opera rajongó nem fogja értékelni és fordítva.


Én inkább vele tesztelném:

https://www.youtube.com/watch?v=-_hFrmsmYjY

nem csak a hangszórót...

2020. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én ezekkel szoktam: (youtu.be, csak hogy ne kelljen belépni)

mDY9siMZVIc

njLwvCTJYl8

PeaEX-UcK1s

2020. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 a tanácsokat nagyon köszönöm,de a zene nem tetszik.kérlek ne sértődj meg ezért.

#4 szóval te inkább techno/rave zenét használsz? A harmadik az amúgy country?

2020. júl. 18. 19:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk.

Az első-második leginkább trance, de azért mégsem teljesen.

A harmadik pedig egyértelműen reggae.

2020. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A harmadiknak vsak az elejét hallgattam meg,és ijan volt mint a country.szóval a második inkb trance mint rave?
2020. júl. 18. 19:43
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja,meg amúgy pld a nico moreno vagy rephate zenet játszak le?
2020. júl. 18. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal teszteld, amit te szeretsz. Hiszen úgyis azt fogod rajta hallgatni.
2020. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az ok,de nekem az néha nem elég amit én szeretek mivel van egy csomó ojan zene ami nem jó tesztelésre
2020. júl. 19. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!