Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDMI kábel jelirányát meglehet...

HDMI kábel jelirányát meglehet fordítani valamilyen eszközzel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jó irányban lett beépítve a falba, nem szeretnénk újra kibontani. Viszont a szoba berendezését sem tudjuk megfordítani, mert sarokülő garnitúra van.

2020. júl. 18. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a hdmi kábel képes oda vissza kommunikálni, nem kell megfordítani
2020. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy 15 méteres kábel amiben van jelerősítő, és nem képes oda-vissza kommunikálni, megvan adva a végein az iránya. Rá van írva, hogy input, output. Ki is próbáltuk, sajnos így nem működik.
2020. júl. 18. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szabad tudni milyen kábelt vettél pontosan?
2020. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Egy poénnak ez is jó, hogy a lényeget csak később írod.

Ugyanis a kábel megfordítható, de az erősítő nem.

Nekem is van ilyen mellesleg:

[link]

2020. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha az erősítő megfordítható akkor azt kell tenni

ha a kábellel egybe van szerelve akkor falbontás.

legközelebb meg majd figyeltek...

2020. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem válaszoltam, közben egyéb más fennforgások is voltak, és azért nem írtam részleteket mert nem tudtam. A férjem jött reggel idegesen, hogy lehet rossz irányban falazta be a kábelt. Nem mondtam neki, hogy kiírtam kérdésnek. Lehet vak lárma volt, mert közben rájött, hogy még is jó. Majd kiderül a kipróbálásnál, de egyelőre még felújításban vagyunk, és el van dobozolva a média berendezés. Elnézést, és köszönöm, hogy próbáltatok segíteni. Mit kell érteni azon, hogy az erősítő megfordítható? Ez blu-ray-be lesz bedugva, ha jól tudom. Arra az esetre kérdezem, ha mégsem fog működni. De bízom benne ,hogy fog.
2020. júl. 18. 11:26
 7/11 A kérdező kommentje:
A kipróbálást úgy értettem, hogy még a befalazás előtt lett kipróbálva, hogy csak egy irányban működik, mielőtt félreértés lenne ebből :-)
2020. júl. 18. 11:29
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha a kábelbe öntve van, azaz egyben van az egész, akkor nem fordítható meg külön az erősítő.

Az érdekesség kedvéért linkeltem csak egy külön erősítőt.

2020. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Közben vallattam a férjemet, már kapiskálom amit írsz. Itt úgy van, hogy ez az erősítő bele van integrálva a kábelbe, (kb. a szakasz felénél) ami szintén be lett falazva. Megtaláltam a számlát: Lamberg HDMI 2.0 4K 60 HZ

És mielőtt kérdeznéd miért nem csőben vezette el: A ház adottsága nem engedte. :-)

2020. júl. 18. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
addig jó míg téged nem falaz be! :D
2020. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!