Bottiii kérdése:

Valaki tud az ets2 ben egy elég fura hibában segíteni? (megjegyzésben bővebben leírom)

Figyelt kérdés
Nekem egy Thrustmaster Ferrari 458 kormányom van a játék nem érzékeli, de a steam egy Xbox360 játékvezérlőnek nézi, és emiatt furcsán működik. Eleve a menübe a kormány mozgatásával irányítom az egeret. belépek a játékba elforgatom a kormányt, forog a játékbeli kormány is. mikor visszaáll 0 szögbe a kormányom, a játékbeli kormány az nem. ellen kell kormányoznom azért hogy visszaálljon a játékbeli kormány 0 szögbe. ha a kormányomat elfogatom mondjuk 90 fokkal, és nem mozgatom tovább akkor a játékban elkezd forogni a kormány de nem áll meg ott, hanem átforog teljesen. minél nagyobb szögben forgatom el a kormányt annál gyorsabban éri el a teljes fordulatot a játékban. tulajdonképpen úgy működik mint egy controller amit a steam is mondott. Nem a kormányommal van a gond mivel a f1-ben teljesen jól működik. ha valaki tud segíteni azt megköszönném

2020. júl. 19. 13:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mert ez egy 270 fokos kormány, de a játékbeli kormánynak mozognia kellene visszafele.. nem tudom
2020. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!