Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák vagy tapasztaltabb...

Anyukák vagy tapasztaltabb kismamák tudnátok segiteni? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok. Múlthéten voltam ultrahangon. Az orvosom nem pontosan de annyit mondott,hogy ha tényleg kellenne mondania valamit akkor mintha dudorodna valami a kis combik között. De 23 hetesen, ha tényleg kisfiú akkor már elég jól láthatónak kellenne,hogy legyen a nemiszerve,nem csak most kezdene dudorodni. vagy tévedek?
2015. ápr. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mutatja, vagy csak egy pillanatra, akkor még 30 hetesen sem látni.

Ha egyértelműen mutatja, akkor a 14. héten is látni (fiamnál így volt).

2015. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen bevolt terpesztve... ezért nem értem.
2015. ápr. 4. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Sógornőm most tudta meg biztosra, hogy fiú, 28 hetesen. Eddig csak azt mondta a dokija, hogy olyan mintha ott lenne valami...

Szóval nem mindig lehet jól látni.

2015. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudnak olyan pózokat felvenni, hogy alig lehet látni. Nekem 12 hetesen megmondták, hogy fiú, az is lett. Ismerősömnek azt mondták lánya lessz, majd 32 hétre fia született.
2015. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!