Megéri megvenni a ps5-öt?

Figyelt kérdés

Hali,utóbbi hónapokban elgondolkoztam ,hogy vegyek-e egy PS5-öt.

Legutóbb én a PS2-vel játszottam kiskoromban. Szerintetek megéri majd a PS5? Ha nem/igen akkor miért? Mennyibe fog kerülni (láttam már pár becslést)? Ja és még egy kérdés de lehet butaságot kérdezek: Amikor mutatták a konzolt akkor ott volt mellette füles meg ilyen kamera stb.. azokat is adják hozzá?

Válaszokat előre is köszönöm,legyen szép napotok!



2020. júl. 20. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kiegészítőket aligha adnak majd hozzá alapáron.


Azt, hogy megéri-e, az anyagi helyzeted és a játék életedben betöltendő szerepe adja.

Ha nem nagy befektetés és használgatod majd, akkor persze, megéri.

Jópár évig friss konzol lesz.

2020. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szemèly szerint èn inkább Xbox series x et vennèm meg de nem szeretnèk vitát kirobbantani a ps 5 is marha jó de ha nincs hozzá neted, tvd akkor mit sem èr egy ilyen felsőkategóriás konzol gondold át szerintem a PS4 is elèg jó konzol sőt miután ki jön a ps5 akkor várható egy hatalmas ár csökkenès a használt piacon

Üdv.

2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 ezer várható árat láttam, de ez még növekedhet ha tovább gyengül a forint. Olyan nincs, hogy megéri megvenni egy műszaki eszközt, mert amint kihozod, már buksz is rajta, illetve a játékok is 20 ezer körül lesznek hozzá. Tehát hacsak nem vagy fanatikus konzolos, akkor inkább várj vele míg megfizethető áron lesz. De ha PS2-vel játszottál utoljára, akkor gondolom nem is létkérdés, és inkább vegyél PS4-et.
2020. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Asszem lehet a PS-hez ilyen Gold előfizetést venni bár lehet keverem a Xboxxal,de szerintem tudjátok mire gondolok.

Azzal bármilyen játékkal játszhatok vagy csak ilyen gagyikkal?

2020. júl. 20. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legújabb játékokkal akarsz játszani, akkor megéri, de ha nem, akkor szerintem jó még egy PS4 is.


PS-hez PS Plus van. Egy évre 18 000 ft, de gyakran leakciózzák 13 500 vagy 12 900 ft-ra. Jó játékok szoktak jönni, itt tudod böngészni mik voltak eddig. [link] Persze nem játszhatsz minddel, csak azokkal, amik azután jöttek, hogy előfizettél rá és csak addig játszhatsz velük, amíg van aktív előfizetésed.

2020. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz kérdező az ps now, de az Magyarországról csak trükkel érhető el
2020. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a ps+ az online játékhoz kell (van azért pár kivétel). igaz fizetni kell érte de cserében kapsz havonta 2 játékot, és elég jókat
2020. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!