Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért forgalmaznak 3D filmeket...

Miért forgalmaznak 3D filmeket, 3D lejátszókat, ha már nem kaphatók 3D tévék, a meglévő 3D filmeket lehet kidobni?

Figyelt kérdés
Nekem és családomnak bejönnek a 3D filmek, tévénk még 3D-s. De mi lesz, ha elromlik? Kidobhatjuk a meglévő 3d lemezeket, delete gombot nyomhatunk a 3D filmeknek a meghajtón?

2020. júl. 23. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűntek el, csak rájöttek, alacsony árkategóriában nincs igény a 3D-re. Most az "okostévé" és a "hdr" a menő, ezzel lehet eladni a készülékeket.
2020. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megmaradt készletek, csak nem fogják kidobni, és ha egy tévé el is romlik, talán használtan egy ideig van helyette másik. Esetleg vegyetek egy másik, akár kisebb tévét általános használatra, ez meg maradjon meg a 3D filmeknek, talán akkor tovább bírja.
2020. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! "alacsony árkategóriában nincs igény a 3D-re" Amennyiben így lenne, akkor a felső kategóriás tévék továbbra is 3D tudással is rendelkeznének.


2-es! Ahogy nézem, már régebbi típusokat sem lehet kapni, melyek 3D tudásúak lennének. Mi az LG-t preferáljuk, hiszen bevált az itthoni Plex szerver filmnézés, de náluk már jó ideje lecsengtek a 3D tévék. :-(


Napokban olvastam, a 3D tévék, mozifilmek megjelenésével jött rá a tudomány, az emberek nagy részének nincs megfelelő térlátása, nem érzékelik megfelelően a mélységet, így a 3D filmek kevés embernek jönnek be.

2020. júl. 28. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem írtam új tévéről, ilyeneket már vagy 5 éve nem gyártanak (filmekre és lejátszókra gondoltam, amiket kérdezték), a legjobb esetben találhatsz egy azóta raktárban porosodót, de kár is ezen gondolkodni amíg a mostani működik.
2020. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy tudtommal a DLP projektorok még támogatják a 3D-t, bár valószínűleg nem mindegyik.
2020. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!