Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdvözletem! Mit tehetek a...

Üdvözletem! Mit tehetek a számomra felesleges elektronikai berendezésekkel? Sok hangszóróm (10cm-től 25cm-ig), hibás vagy jó állapotú autórádiók, régi számítógépek porosodnak itthon. Kidobni nem akarom őket. Milyen lehetőségeim vannak? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Mivel egy részük hibás, árulni nem szeretném.

2020. ápr. 14. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Műszaki boltban ingyen átveszik. Most nem tudom mennyire a járvány miatt, de békeidőben beviheted.
2020. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, ingyen elvihető csoportok vannak facebookon, vagy csere lehetőség is. Én 2 régi számítógépet és egy nem működő hifit cseréltem el 2x5 kg mosóporra pl :)

Vannak akik hobbiból vagy valami féleképpen feltudják használni az ilyen elektronikai dolgokat vagy ők gyűjtik a szemetet, nekik adnám pl.

2020. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Műszaki boltokban átveszik, de az egyenlő a kidobással, azaz mintha a Hulladékudvarba vinném, bontásra.

De én is erre a két helyre szoktam vinni.

Régóta tárolok például egy hibátlan képcsöves monitort is, eredeti csomagolásban, de egyszer azt is kénytelen leszek elvinni. Legfeljebb az alaplapját kiveszem, az esetleg felhasználható alkatrészek miatt, pedig az is hülyeség, mert nem nagyon használható már semmire, illetve amúgy is van már több alaplap félretéve, TV stb.

2020. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"hibátlan képcsöves monitort"

Én még szétbontani is sajnálnám, elvégre működik :) Persze nem használható már semmire(ezzel is vitatkoznék), de azért ez barbárság. Nemhogy örülnétek hogy van, valakinek kincset érnek ezek a holmik. Kiszedett nyáklapból meg annyi alkatrész használható, hobbiprojekthez nem kell elmenni otthonról.

2020. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hidd el, hogy én is sajnálom, bizonyíték erre a 20 év, ugyanis 2000-ben cseréltem le LCD-re.

De nem kell már senkinek.

2020. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy helyileg? Audio cuccokat szívesen átvennék ha nem vagy messze.
2020. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!