Skynet2042 kérdése:

Sima 1080p-s, nem hdr-es képernyőjű laptopról hdmi-n keresztül képes lesz kihasználni a 4k HDR képes tv adottságait, vagy akkor a laptop outputja is maximum azt fogja tudni kiadni magából amit a saját képernyője tud?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja használni a 4K HDR-t, amennyiben a gép amúgy képes lenne rá, csak a beépített kijelző nem tudja. Ha rákötöd a tévét, de nem engedi 4K felbontásra állítani, akkor a géped nem képes rá.
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de és ha 4k ra engedi állítani akkor a HDR jon vele "együtt"?
2020. júl. 26. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de olyan lejátszó kell ami HDR képes. A VLC úgy tudom (még) nem képes rá és csak egy fakó képet fogsz látni.
2020. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

HDR lejátszó:

[link]

2020. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mondjuk netflixre gondoltam a bongészőből vagy windowsos alkalmazásából. Esetleg youtubeon ha ott van ilyen tartalom, ezt szintén nem tudom sajnos...
2020. júl. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!