Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan magyar audio bolt,...

Van olyan magyar audio bolt, ami kérésre be tud szerezni olyan külföldi terméket, amit egyébként nem árulnak magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy Topping DX3 Pro DAC/AMP-ról van szó, magyarországon sajnos sehol nem árulnak, külföldről meg nem rendeltem még. Van olyan bolt, akik tudnak ilyen egyéni rendelést teljesíteni? Van ennek valamilyen plusz költsége?
2020. júl. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs, de ők ráteszik a saját hasznuk.


Te olcsóbban nem tudod rendelni. Mi az akadálya hogy nem akarod megrendelni?

2020. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából az, hogy még soha nem rendeltem külföldről, nem igazán tudom hogyan megy, meg hogy milyen plusz költségek vannak, mennyi idő alatt jön meg, ilyenek. 220 euróba kerül az erősítő, franciaországból. Erre a szállításon kívül még kell valamit fizetni? Vám stb. Meg rászámolják a magyar áfát, vagy ez hogy van?
2020. júl. 28. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért pont franciából?

[link]

Ha valami kínai, akkor kínából kell venni.

Vagy a XI. kerületből:

[link]

2020. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha kínából rendelem, akkor kell vámot fizetni nem? Mert nem eu-s ország. vagy nem tudom pontosan hogy működik
2020. júl. 28. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
de van vám meg áfa. olyen helyről vedd, ami EU-s ország
2020. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De ha kínából rendelem, akkor kell vámot fizetni nem? "

Franciaországból meg szállítási díjat.

Ugyanott vagy, de esélyesebb hogy kínából nem vámolják, mint az hogy franciából nem kell szállítást fizetned.

De a magyar forrás sem rossz.

2020. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínából is kell szallítási díjat fizetnie, ugyanúgy, ahogy franciaorszagból, a vám csak pluszba jön.
2020. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"7 anonim ***** válasza:

Kínából is kell szallítási díjat fizetnie, "

Megnérted a linket?

És miért nem?

2020. júl. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És amúgy a vám az mennyi lenne? Kéne még mást ezen kívül fizetni?
2020. júl. 30. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!