Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Helo-helo! Nekem az lenne a...

Helo-helo! Nekem az lenne a problémám, hogy van egy gtx 1050 ti-m, és milyen alaplapot illetve milyen procit érdemes venni ehez a kártyához?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 19:55
 1/7 anonim válasza:
Mennyi pénzből?
2020. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint az alaplap 0-45000 Ft és a proci meg 0-55000 Ft ennyit költenék!
2020. júl. 29. 10:20
 3/7 anonim válasza:

[link]


Vagy


[link]


Proci:


[link]


Tudom pár ezerrel a keret fölött van, de ez egy 2070supert is ki tud hajtani, szóval könnyű update lehet később. Meg az alaplap kicsit olcsóbb, tehát abból meg tudod venni. Vagy ha hatmagos kell, akkor:


[link]

2020. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz szépen!

Meg a másik kérdés ha esetleg intel core-t szeretnék abból melyiket lenne ésszerű venni?

2020. júl. 29. 14:33
 5/7 anonim válasza:
Miért Intel-t szeretnél? Amd sokkal jobban megéri. Ha mondasz érvet akkor ok. Ha nem akkor csak fanboy vagy. 15 éve Amd-t használok, 3 éve Ryzen-t. Volt nálam Fx, A-series, Athlon, Phenom, ezekből is sok fajta. Semmi baj nem volt velük. Ár érték arányban odavissza leveri az Intelt, amíg Intelből veszel 64 ezerért egy 6mag 6 szálas procit, Amd-ből egy 8mag 16szálas is kijön. És az intel nem időtálló, ha kiszeretnéd 2 év múlva cserélni, alaplapból is új kell, mert mindig más foglalatú az új proci, míg Amd-ből már több, mint 8éve Am4 a foglalat. Mondd, miért szeretnél Intelt?
2020. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésem arra irányúlt,hogy melyik Intelt lenne érdemes venni ha azt vennék, mert AMD már lett tanácsolva.
2020. júl. 29. 18:37
 7/7 anonim válasza:
Egyiket se.
2020. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!