Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb "fake AirPods...

Melyik a legjobb "fake AirPods" 15.000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Igyekeztem a kérdést lényegretörően megfogalmazni, de a dolog ennél picit összetettebb. Nem flexelés céljából szeretnék ilyen kialakítású fülest venni, hanem elsősorban azért, mert a hagyományos gumipárnás változat nem vált be, legalábbis wireless kivitelben, az AirPods-ra pedig még életemben nem hallottam, hogy valakinek kényelmetlen lenne vagy kiesne a füléből. Ugyanakkor nem szándékozom 50 ezerért gyárit vásárolni, a pozitív visszajelzésektől függetlenül túlárazottnak tartom, másrészt nem vagyok benne az Apple ökoszisztémában, Android-ot használok. A lényeg, hogy egy olyan utángyártott verziót keresek, ami AirPods dizájnnal, tűrhető hangzással, legalább 2-3 óra folyamatos playback-kel és stabil(!!) Bluetooth kapcsolattal rendlekzik (amennyiben létezik ilyen), mert utóbbi sajnos sok esetben tragikus szinten van. Természetesen utánanéztem mi újság a piacon, de elvesztem a többtucat klón és márkásabb termék közt. Inkább személyes tapasztalattal rendelkezők tanácsai érdekelnének, aki használ vagy már használt ilyesmit.

2020. aug. 1. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igazából nincs nagy különbség a kínai AirPodsok között.

Persze mindegyik gyártó figyel a külső csomagolásra, mert ugye elsősorban azt látják az emberek, de az összes ilyen klónnak a hangzása nem túl kellemes.

2020. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen klón cuccok sem szabad venni, mert csak a kinézet miatt drágábbak, mint egy ugyanolyan tudású, amelyik külsőre nem egy másiknak a másolata.
2020. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

inkább vegyél más márkát, ami működni is fog rendesen ennyi pénzért.

az ilyen replikák kegyetlenül zsákbamacskák, rá lehet futni aránylag jól sikerültre, de vehetsz olyat is, aminek csak az egyik oldalát tudod majd csatlakoztatni a telefonodhoz, és ugye ezekre nincs garancia, tehát ha besz.psz egy hibás darabot, kidobtad az árát az ablakon.

2020. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!