Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 120 ezerig melyik a legjobb...

120 ezerig melyik a legjobb aktív mélysugárzó házimozihoz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ez előtt érdeklődj lakhelyeden a házirendről, mert +50e-be is kerülhet a legjobb csendháborításért s sűrűn is +50e.;)
2020. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lettem előrébb. Ha írtam volna, hogy albérletben lakok, akkor megérteném. Kertes házban meg nem a mélynyomó fog csendháborítást okozni.
2020. aug. 2. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Azt te csak hiszed, úgy felnyomnak a szomszédok, hogy samponra sem fog telni a végén:DDD

Ebből kifolyólag nincs értelme túl drágát venni.

A jbl-t dicsérik...meghallgatva elismerem.


[link]

2020. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azért kell a mélynyomó, hogy bömböltessem mint egy bmw-s hülyegyerek, pont ezért írtam, hogy házimozi szettbe kell. Kicsit határozottabb, alacsonyabb frekvenciájú mélyeket akarok.

Amúgy meg akusztikus dobot is tartok itthon, ha abból nem volt baj eddig, akkor nem hiszem hogy pont a mélysugárzóból lenne.

2020. aug. 2. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!