Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a chromecast nem csatlakozi...

Ha a chromecast nem csatlakozik a wifihez mit csináljak?

Figyelt kérdés
A google home sem találja az eszközt viszont tükrözni tudom a telefonom képernyőjét a tvre... amikor a wifinél a chromecastra csatlakozok és beírom a kódot akkor elvileg csatlakozok is de nincs kapcsolat fent beadja a wifi jelet és mellette egy felkiáltójel van. Amugy nem nagyon értek ezekhez legszi segítsetek. Előre is köszi:))

2020. aug. 7. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Rántottát. Csatlakozni csatlakozott lehet csak nincs wifi. Nincs Mac szűrés a routerben? Nyomj rá hogy hálózat elfelejtés majd próbáld újra.


Egyébként, ha tudod tükrözni a képernyőt és csatlakozott akkor valószínűleg van internet. A felkiáltójel lehet a gyenge kapcsolatot jelzi.

2020. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló volt egyszer. Egy idegen helyre elvittem, ott csatlakozott egy másik wifi-hez, majd itthon mindig ahhoz akart, az itthonit egyszerűen nem is látta. Utána megtaláltam a kis ketyerén egy apró, kis gombot, amit megnyomtam kb. 2sec, ami nullázott mindent, így ujratelepült az egész. (szobák neve, akár csatlakozni a...... hálózathoz?). Utána jó lett végre.
2020. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... nekem úgy van hogy van a saját wifink és bead egy másikat is ami a chromecasté. Ugye arra ra megyek beírom a jelszót (12345678) és ennyi. Semmi több. És ilyenkor rácsatlakozik úgymond de nem jó mert nem azt írja ki hogy csatlakozva hanem valami mást pontosan most nem tudom mit. Ha tudnek csatlakozni rendesen akkor valószínűleg a google home is felismerné a készüléket .
2020. aug. 7. 20:46
 4/5 Tattanka73 válasza:
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy csak Apple vonalon enged csatlakozni! Hogy tudom átváltani androidra?
2021. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja Hat amzgy nekem kiderült hogy valami szart adtak el xd az igazi google chromecast dobozába volt stb aztán sehol semmi valami utánzat volt. Egy oldalról rendeltem szerencsére visszakaptam nagynehezen a pénzemet amikor visszaküldtem xd.
2021. ápr. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!